Mada

Kombinezonai vaikams – ir praktiška, ir gražu

rozinis-kombinezonas-19-1Kombinezonas – praktiškas pasirinkimas ieškant drabužių jūsų mažyliui. Šis rūbas yra ir praktiškas, ir gražus, o kombinezonų pasiūla šiandien didžiulė. Tačiau kuo ypatingi kombinezonai vaikams ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį juos perkant?

Renkant kombinezoną vaikui, labai svarbu atkreipti dėmesį į drabužio sudėtį. Rinkitės kuo natūralesnes, orui pralaidžias medžiagas, pavyzdžiui, medvilnę. Kita vertus, jei norite neperšlampamo kombinezono, medvilnė netiks. Taigi, renkantis kombinezoną pagal jo sudėtį svarbu žinoti, kur ir kokiomis sąlygomis jis bus naudojamas.

Kombinezonai vaikams įprastai išsiskiria spalvingumu. Tiek mergaitėms, tiek berniukams siūlomi kombinezonai su jų mėgstamų animacinių filmukų ar pasakų herojais. Mergaičių kombinezonai neretai yra šviesesnių spalvų, dekoruojami gėlėmis, princesių ir lėlių aplikacijomis. Spalvinė kombinezonų gama yra labai svarbi. Pavyzdžiui, jei kombinezoną perkate pramogoms lauke, patartina rinktis tamsesnes spalvas – taip mažiau matysis, jei mažylis kombinezoną išpurvins. Kita vertus, vasarą tamsios spalvos traukia saulės spindulius, tad vilkėdamas tokį kombinezoną mažylis gali lengvai perkaisti. Taigi, spalvų pasirinkimui turi įtakos tiek metų laikas, tiek kombinezono paskirtis, tiek vaiko lytis.

Nepamirškite, kad vaikai kombinezoną greitai išaugs. Taigi, verta apsvarstyti galimybę kombinezoną vaikui pirkti išparduotuvėse, turguje, dėvėtų drabužių parduotuvėse ar keistis su draugais. Jei turite nereikalingų vaikiškų kombinezonų – galite pamėginti juos parduoti internete, juos iškeisti į kitus vaikiškus drabužius arba paaukoti labdarai. Daugybė labdaros organizacijų renka drabužius stokojantiems – galite nesunkiai surasti jų kontaktus internete ir padaryti gerą darbą, kuris jums nieko nekainuos.

Pirkdami kombinezoną vaikui, nepamirškite ir savęs. Kombinezonai vyrams ir kombinezonai moterims gali puikiai papildyti jūsų garderobą ir tapti šeimos stiliaus dalimi. Tad linkime gero nešiojimo.