Namams

Vaikiškos lovytės – patarimai kaip išsirinkti?

vaikiskos lovytesJei atėjo laikas išrinkti vaikams jų miegamuosius baldus, tuomet tikrai teks pasukti galvą, kad išsirinktumėte tinkamiausią ir geriausią variantą. Vaikiškos lovytės gali būti vieno aukšto, dviejų aukštų su stalčiumi ir t.t.   Šiame straipsnyje kalbėsime apie šiek tiek didesnes lovytes, ne apie tas kurios skirtos kūdikiams. Renkantis lovytes yra svarbu kiek vaikų yra jūsų šeimoje ir kelių vietų lovytės reikės.

Labai svarbu, kad vaikiški baldeliai būtų pagaminti iš kokybiškos ir natūralios medienos. Šiuo metu itin daug informacijos apie ekologiją ir natūralumą. Todėl atkreipkite dėmesį, kad tokie baldai būtų dažyti tik kokybiškais dažais, kuriuose nėra jokių toksinių medžiagų. Iš ekologiškos medienos pagamintos lovytės gerokai brangesnės, tačiau rizikuoti vaiko sveikata tikrai neverta.

Jei šeimoje yra du vaikai tuomet galite rinktis arba dviejų aukštų lovytę arba vaikišką lovytę su stalčiumi. Visas lovytes būtų galima suskirstyti į du tipus: vienaukštės vaikiškos lovytės ir dviejų  aukštų lovytės. Toliau trumpai aptarsime kiekvieną variantą ir tuomet bus lengviau apsispręsti, kuris variantas bus jums tinkamesnis.

Vieno aukšto lovytės – tai pats dažniausiai pasitaikantis vaikiškų lovyčių variantas. Jos tinka tuo atveju jei jūsų namuose yra vienas vaikas. Jei vaikų šeimoje yra daugiau, tuomet turėtų būti pakankamai vietos pastatyti vienaaukštes lovas, arba reikėtų rinktis iš dviaukščių. Jei renkatės vieno aukšto lovą, rinkitės ją tokią, kad į ją galėtų atsigulti ir suaugęs žmogus. Jūsų vaikai labai greitai užaugs ir jei nupirksite per mažą lovą, bus reikalinga vėl pirkti naują. Jei nupirksite kokybišką lovą, tuomet galėsite keisti tik čiužinius, o pati lova gali tarnauti gana ilgai. Ją tereiks tik perdažyti ar per lakuoti. Kai kurie tėvai baiminasi, kad jų vaikai gali iškristi iš lovos. Šiuo metu galima įsigyti papildomas apsaugas, kurias galėsite nuimti kai vaikas paaugs.

Dviejų aukštų lovos itin puikus sprendimas tuose namuose, kur yra daugiau vaikų ir kur yra mažai vietos. Taip išnaudojama erdvė esanti virš lovos. Ir gaunate puikų sprendimą, užimama tik vienos lovos vieta, o  iš tikrųjų turite dvi lovas.

Dar yra ir trečiasis variantas- tai lovytė auganti kartu su vaiku. Tai itin patogu, kad vaikui paaugus, tokią lovą galima pailginti.

Jei nerandate norimo tipo vaikiškos lovos, tuomet galite  galima užsisakyti pagal savo poreikius. Pas jus į namus atvažiuos, pamatuos, išklausys jūsų pageidavimus ir nupieš lovytės maketą.  Tokias paslaugas atlieka www.šiaudiniainamai.lt.