Paslaugos

Koks turi būti skelbimo tekstas?

Jei susiruošėte ką nors parduoti ir skelbimą įdėti į internetinį portalą, jums reikėtų žinoti, koks tekstas labiausiai pritraukia žmones. Daugelis mano, jog užtenka pateikti tik paprasčiausią informaciją. Žinoma, tai viena iš galimybių, tačiau ji negarantuoja, kad tokio tipo skelbimai bus matomi ir, juolab, susilauks užtektinai dėmesio.

  • Jei jau esate patalpinęs skelbimą ir matote, kad niekas nesusidomėjo, nepulkite jo paprasčiausiai atnaujinti pasibaigus aktyvumo laikotarpiui. Jį būtina redaguoti, o kaip tai padaryti skaitykite toliau straipsnyje.
  • Skelbimai reikalauja tam tikro dėmesio atkreipimo į save. Dažniausiai ant popierinių variantų rašoma dėmesio, o štai elektroniniai reikalauja, kad pavadinimas būtų sudėtas iš raktinių žodžių, kurie pateiktų bent truputi informacijos apie tai, ką jūs parduodate. Pavyzdžiui, jei žadate parduoti automobilį, galite rašyti „Pigus automobilis“, „Pigūs BMW“. Nors kaina gali būti ir ne tokia maža, tačiau toks apibūdinimas pritrauks nemažai žmonių, kurie bent jau atsidarys pačią skelbimo nuorodą.
  • Skelbimai turi susidėti tiek iš dalykiškumo, tiek iš laisvumo, tad reikia būtinai suderinti abu šiuos dalykus. Pirmiausia, rašykite oficialiai, į būsimą klientą kreipkitės žodžiais Jūs. Baigę rašyti skelbimą, galite pridėti „Ačiū už dėmesį“ arba „Jūsų ponas X“. Tokios mandagumo frazės yra būtinos. Tačiau tuo pačiu nebijokite ir šiek tiek pašmaikštauti. Internete daug skelbimų, kurie rašo pašalines daikto funkcijas. Jų tikslas pralinksmins skaitytoją. Galite paminėti, kad Jūsų BMW talpina daugiau nei penkis žmones, jame galima vežti net ir karve. Jis net toks talpus. Toks tekstas praliksmins ir tuo pačiu paskatins skaityti toliau.
  • Nepamirškite šalia informacijos pateikti ir fotografiją. Ji turi būti kokybiška, būtinai parodykite visus pažeidimus, brokus. Jie sukelia pasitikėjimo jausmą, jog žmogus nesistengia apgauti, parduoda tai ką turi. Neimkite nuotraukų iš interneto, nes sugaišite tiek savo laiką, tiek tų, kurie nori įsigyti prekę.

skelbimaiŠie patarimai padės sukurti tokį skelbimą, kuris pritrauks potencialius pirkėjus. Nepamirškite palikti kontaktinių duomenų. Daugelis nemėgsta, kai galima rašyti tik SMS žinutes, tačiau prašoma neskambinti. Tokiu atveju susitarti yra nepalyginamai sunkiau.