www.best.lt
Pirkiniai

Išpardavimo teorija, arba ..

Išpardavimo pasaka, kurią mums seka pardavėjai…
Kiekvieną kartą eidamas kokiame nors Akropolyje, ar kažkuriame pasaže, norom nenorom susiduri su mirgančių vitrinų ir lentynų jūra. Toje jūroje slepiasi magiškas žodis išpardavimas parašytas ant ryškaus raudono popieriaus, lipnaus lipduko, ar netgi išgraviruotas užrašas ant stiklinių vitrinų ar durų. Tas magiškas užrašas šaukte šaukia mums, kad reikia būtinai užklysti į šią magišką prekių parduotuvę, pasakų šalį, kur mums elfės pardavėjos, paseks pasakas apie išskirtinius batus, ar „karaliaus“ nenunešiotą paltą.
Kiekvieną kartą klausydamas tų pardavėjų pasakų, aš vis bandau susikaupti, ir nuteikti save, kad mielosios pardavėjos kerais bando užtemdyti mano protą, ir pasalūniškai tyko parduoti man visiškai nereikalingą daiktą. Na negaliu sakyti, kad nereikalingą jau visai daiktą, visgi atėjau kažko į tuos puošnius parduotuvių namus, kažko ieškau, vadinasi kažko reikia. Bet ar man tikrai reikia tų nepaprastų princesės batų su paauksuotais kulniukais, na nežinau, matyt, elfės pardavėjos geriau žino mūsų norus negu mes patys.
Kartais man tiesiog patinka pastovėti ir paklausyti, kaip mielosios pardavėjos bando visais įmanomais psichologiniais, empatiniais ir verbaliniais būdais palenkti mane į savo pusę, kad tik įvyktų išsvajotasis pardavimas, kad tik mielosios pardavėjos galėtų įsirašyti sau komisinius už parduotus paauksuotus batus.
Ne veltui yra sakoma, kas auksu žiba, nebūtinai turi būti auksas. Ir tai yra visiška tiesa. Jeigu Jūs užsuksite pas žaviąją pardavėja, ir ji bus pasikausčiusi žodžio plonybių srityje, galite net neabejoti, kad Jums kils genealių minčių, apie kai kurias prekes, kurias ta pardavėja mielai Jums aprodys, ir būtinai rekomenduos įsigyti. O jeigu žavioji pardavėja bus ypač lipšni, Jūs ne tik kad nusipirksite prekę, bet dar ir ačiū jai pasakysite. Ir tik grįžus namo, kai išsisklaidys žaviosios pardavėjos kerai, Jūs suprasite, kad įsigijote ne tai ko norėjote, arba už tokią kainą, kurios tikrai nebūtumėte pirkę net nesant išpardavimui.
Štai kokia ta pasaka apie šaukiantį žodį išpardavimas, reklamos daug, triukšmo daug, o laimi tie, kurie ir surengė išpardavimą, Jūs įsigyjate tik iliuziją.

www.best.lt
išpardavimas ir pigios prekės internete