Mada

Kokios spalvos madingos šiais metais?

spalvoti drabužiaiSpalvų klausimu – lietuvaitės dažniausiai konservatyvios. Pilki atspalviai, juodos ir baltos spalvos drabužiai sudaro didžiausią nešiojamo garderobo dalį. Kaip pagyvinti spintą ir įnešti į gyvenimą daugiau spalvų? Kaip atrodyti ryškiai, tačiau skoningai? Internetinė parduotuvė Popi.lt pataria spalvas derinti prie sezono.

Pavasaris

Kaip taisyklė, bundant gamtai – bundame ir mes. Norisi dažniau išeiti iš namų, pasivaikščioti ir šiek tiek atsinaujinti. Pavasariui labiausiai tinka pastelinės spalvos. Švelniai rausvas rankinukas, žalsvas paltukas, melsva suknutė – ir jūs didžiausia pavasario puošmena. Venkite labai ryškių spalvų, kadangi po žiemos veidas dar nebūna įdegęs ir ryškios spalvos gali atrodyti labai prieštaringai.

Vasara

Ryškūs saulės spinduliai ir geras oras tiesiog įpareigoja įsigyti kažką ryškaus. Jeigu įprastai nemėgstate ryškių atspalvių, rinkitės klasiką – raudoną spalvą. Tai vienintelė ryški spalva, kuri prieštarauja taisyklėms ir tinka visiems metų laikams. Jeigu ryškios spalvos jums patinka, būtinai įsigykite geltoną suknelę ar turkio spalvos maudymuką. Šios spalvos idealiai tinka prie saulės nubučiuoto kūno.

Ruduo

Visiškai neteisingai sudarytas mitas, kad rudenį reiktų pamiršti ryškias spalvas ir rinktis tik tamsius drabužius. Jeigu stilingi drabužiai internetu jums nėra naujiena, tikrai pastebėsite, kad visos parduotuvės rudenį siūlo ryškias spalvas, tik šiek tiek sodresnius atspalvius. Visa krentančių lapų paletė puikiai atspindi šiam metų laikui tinkančias spalvas. Oranžinis švarkelis, samanų spalvos rankinė , garstyčių geltonumo sijonas – ir jūs atrodysite kaip nužengusi nuo katalogo.

Žiema

Šaltuoju sezonu – šaltos spalvos. Visi pilki atspalviai, žydra, melsva spalvos turėtų dominuoti šiuo metų laiku. Žydros spalvos paltukas, pilkas megztinis, juodos kelnės ir jaukūs aulinukai –  sukurs tobulą ir šiltą žiemos derinį. Didžiųjų švenčių metu, šventinei atmosferai sukurti, žinoma rinkitės raudoną spalvą.

Visos spalvos yra gražios ir unikalios. Nors ir turite mėgstamą spalvą ir dažniausiai renkatės vienos spalvos drabužius, visada galite pagyvinti rūbų derinį ryškios spalvos akcentu. Ryški skraistė, masyvūs aksesuarai, ryškiaspalviai bateliai atrodo tik mažos detalės,bet nustebsite pamačiusios kaip jos pagyvins jūsų stilių. Būkite kūrybingos ir kasdien dėliokite savo stiliaus mozaiką.