Paskola bedarbiams
Finansai

Kas gali imti paskolą?

bedarbiamsPaskutiniais metais paskolos pasidarė itin populiarios. Prasidėjus finansinei krizei, daug kas pasinaudojo tokia situacija ir ėmė kurti paskolų įmones. Šiandien galime rinktis bent iš keliolikos firmų, teikiančių greitąsias paskolas, dar vadinamas kreditais, taip pat galime kreiptis ir į bankus, norėdami gauti didesnę paskolą, taip pat ilgesniam laikotarpiui. Vis dėl to, reikia žinoti, jog po finansinės krizės bankai sugriežtino paskolų išdavimo sąlygas. Reikia įrodyti, jog sugebėsite grąžinti paskolą ir esate mokus. Jei ne – reikia bent turėti nekilnojamojo turto, kurį būtų galima užstatyti. Tačiau, kas galioja ilgalaikėms paskoloms – tas nebūtinai galioja ir greitiesiems kreditams. Greituosius kreditus gali paimti gerokai daugiau žmonių, nei paimti paskolas.

                  Greitieji kreditai dažnai suteikiami net ir neįrodant savo mokumo. Galite būti tėvų išlaikomas studentas ar bedarbis ir vis tiek gauti greitąjį kreditą. Tiesą pasakius, greitasis kreditas yra ta pati paskola, tik dažnai mažesnė ir suteikiama trumpesniam laikotarpiui. Tad ar suteikiama tokia paskola bedarbiams ir studentams? Tikrai taip. Tačiau, su tam tikromis sąlygomis, tiksliau – apribojimais. Dažniausiai, imant paskolą reikia turėti bent 19 metų ir neturėti kitų finansinių įsipareigojimų (jei esate bedarbis). Be to, pirmoji paskola (greitasis kreditas) turės limitą. Tai gali būti pora šimtų eurų. Tuomet, jums reikės iš savo banko sąskaitos kreditoriui pervesti vieną centą (taip nustatoma tapatybė ir sužinomas kliento banko sąskaitos numeris). Netrukus į jūsų banko sąskaitą bus pervesta norima suma. Greičiausiai, skolinantis antrą kartą, jei paskolą su visomis palūkanomis ir mokesčiais grąžinote laiku, galėsite prašyti didesnės sumos ar ilgesniam laikotarpiui.

                  Kaip matote, visai nebūtina būti dirbančiu žmogumi su pastoviomis pajamomis, kad galėtumėte paimti paskolą. Žinoma, būsite kiek suvaržyti, tačiau vis tiek galėsite skolintis. Jei norite didesnių sumų, reikės susirasti darbą ir turėti pastovias pajamas, kurios galės įrodyti jūsų gebėjimą grąžinti paskolą, nustatys paskolos dydį, palūkanų normą, paskolos grąžinimo terminą. Taip pat galima gauti paskolą, jei turite nekilnojamojo turto. Tokį turtą (žemės sklypą, namą, butą) galima užstatyti ir gauti paskolą, žinoma, gerokai mažesnė nei nekilnojamojo turto vertė, tačiau tai vienas iš variantų, jei nėra kitų būdų pasiskolinti pinigų. Visuomet apsvarstykite ir įvertinkite savo galimybes grąžinti ir skolinkitės atsakingai.