kalendoriai su nuotraukomis

Kalendoriai su nuotraukomis

Ieškote geros dovanos artimam žmogui? Puikus pasirinkimas yra individualūs kalendoriai su nuotraukomis. Tai gana šilta, šiek tiek intymi ir subtili dovana įvairiomis progomis. Dovanojant artimajam tai gali būti ir kalendorius su erotikos prieskoniu, o vyresniems žmonėms labai patinka kalendoriai, kuriuose visa šeima, svarbios akimirkos.

Kalendoriai su nuotraukomis >>

Nors dažnai galvojama, kad tokia spauda labiau tinkama asmeninėms reikmėms, iš tiesų puikiai tinka ir reklaminei įmonės atributikai. Fotografijos iš Jūsų įmonės renginių, Jūsų produktų nuotraukos ar kas nors susijusio ir Jus reprezentuojančio – tai puikiai tinka kalendoriui, kuris bus dovanojamas ar kitaip suteikiamas Jūsų klientams, partneriams, o gal darbuotojams.

Kartais norisi padovanoti kokią nors įsimintiną dovaną savo vestuvių svečiams. Puikiai tam tinka kalendoriai su nuotraukomis iš vestuvių. Sukurkite kiekvienam individualų kalendorių, o gal atskirus kiekvienai dalyvavusiai šeimai – kaip tik Jums labiau norisi ir atrodo patraukliau. Tokia dovana tikrai paliks įspūdį kiekvienam šventės dalyviui. Panašiai galima padaryti ir po vaiko krikštynų, svarbaus jubiliejaus, mokslų baigimų ar esant bet kokiai kitai progai, kurių yra visa galybė. Net ir mergvakariui ar bernvakariui tai gana geras pasirinkimas, leidžiantis dar labiau nudžiuginti santuokinį gyvenimą pradėsiantį draugą.

Svarbu išsirinkti Jūsų progą atitinkantį kalendorių, priderinti nuotraukas ir užsakyti kokybiškas kalendorių gamybos paslaugas. Kokybiškai atliktas gaminys kur kas labiau džiugins ir Jus, ir dovanos gavėją, todėl kokybei taupyti nerekomenduojame. Kai kurie mėgina spausdinti kalendorius namuose. Retai kada pavyksta tai padaryti iš tiesų profesionaliai, pats kalendorius prarandą vertę, nėra patrauklus, o sutaupoma ne tiek jau ir daug. Taigi, profesionaliai dirbanti leidykla / spaustuvė yra kur kas geresnis pasirinkimas nei daugybė išleisto laiko bandant sutaupyti keletą eurų.

Daugiau informacijos http://www.reklamosforma.lt

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About SeoXpertas