Paslaugos

Kaip išsiųsti siuntą į Olandiją?

Ar turite draugų, giminių, šeimos narių žemumų krašte Olandijoje, Nyderlanduose? Maždaug 7-11 tūkstančių Lietuvos piliečių dirba, mokosi ir gyvena Olandijoje. Tai tikrai nemažas skaičius, juolab, kad ši valstybė yra tikrai toli nuo Lietuvos. Jeigu norite jiems nusiųsti dovanėlę, suvenyrus iš namų ar bet kokį siuntinuką – kurjeriai už tarptautines siuntas nuplėš devintą kailį, oficialus paštas dirba lėtai ir pigių paslaugų taip pat neteikia. Tokiu atveju verta rinktis vežėjus dirbančius su būtent maršrutais Lietuva – Olandija. Mes rekomenduojame https://www.olandijakasdiena.lt/, kur dirba profesionalūs vairuotojai greitai, ir svarbiausiai saugiai nugabenantys krovinius iš taško A į tašką B.

Norėdami išsiųsti siuntą turite ją tinkamai supakuoti. Galite dėti į lagaminą arba dėžę, tačiau dėžė turi būti sandari, saugi. Negalima gabenti ne tik įstatymų uždraustų medžiagų (narkotikai, padirbti dokumentai t.t.), tačiau ir pirotechnikos, tabako, asmens tapatybės dokumentų, receptinių vaistų. Siuntos svoris gali būti įvairus, tačiau maksimali taikoma riba dažniausiai yra 300 kg. Siuntimo kaina priklausys nuo pakuotės gabaritų bei svorio, todėl nors daug kur ir yra standartiniai užmokesčiai,kainos neretai skaičiuojamos ir individualiai. Olandijakasdiena puslapyje galite užpildyti užsakymo formą arba susisiekti ir gausite aiškų kainos pasiūlymą!

Tai ne tik paprastas transportas mikroautobusu, tai patikimas ir profesionalus jūsų partneris vežant keleivius ar krovinius iš Lietuvos, daugiau nei tūkstantį kilometrų į bet kurį Nyderlandų miestą: Leideną, Mastrichtą, Hagą, Amsterdamą, Eindhoveną bei kitus.

https://www.olandijakasdiena.lt/taip pat veža krovinius ir į Vokietiją bei Belgiją, todėl, jei turite poreikį kažką nusiųsti į šias šalis – taip pat drąsiai kreipkitės.