Paslaugos,  Šventės

Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

vestuvių fotografasKiekvienoje nuotraukoje yra du žmonės: fotografas ir žiūrovas.
Ansel Adams

Vestuvės yra viena iš nuostabiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Dažniausiai smulkmena po smulkmenos labai atidžiai jaunieji planuoja dieną, kada jų abiejų gyvenimai susijungs į vieną. Ne veltui tokiu metu atrodo, kad kiekviena smulkmena yra be galo svarbi. Taip ir yra. Ir viena iš tų sudėtinių grandžių, kuri padeda šventę padaryti nuostabia, yra vestuvių fotografas.

Visi žinoma, kad jis užima labai svarbią vietą pačioje šventėje, kadangi tik jo darytos fotografijos prabėgus dešimtmečiui gali priminti, kokias nuostabias akimirkas išgyveno kadaise du žmonės. Tiesa, vestuvių fotografų pasirinkimas toli gražu yra ne toks paprastas, kaip galėjote pamatyti iš pirmo žvilgsnio, tad jo paieškoms skirkite nemažai laiko.

Renkantis vestuvių fotografą atkreipkite dėmesį į:

  1. Kiekvienas fotografas turi savitą stilių, kuriuo dažniausiai reprezentuoja akimirkas. Pavartykite profesionalų darytas nuotraukas ir įvertinkite ar jus tai tenkina. Daugelis, šiuo metu, turi internetines svetaines, tad fotografijų peržiūrėjimas nebus sudėtingas.
  2. Samdykitės tik konkrečiai vestuvių fotografą, o ne tokio tipo paslaugas teikiantį asmenį apskritai.
  3. Drąsiai pasidomėkite vestuvių fotografo patirtimi. Žinoma, daugelį metų dirbantis asmuo nebūtinai fotografuoja geriau, tačiau tai gali būti viena iš išlygų.
  4. Prieš pasisamdydami asmenį, rekomenduojame susitikti su juo individualiai. Juk šis asmuo bus jūsų vestuvėse, tad jūsų bendri poreikiai ir vestuvių akimirkų įamžinimas turi būti vienodas arba paprastai sutariamas.
  5. Išsiaiškinkite, kokias konkrečiai nuotraukas gausite: kokio dydžio spalvų ir panašiai. Kai kurie vestuvių fotografai vėliau iš gautų fotografijų kuria video montažus ir juos įteikia kaip vestuvių dovaną. Pasidomėkite ir dėlto.
  6. Sutarkite dėl datos. Galbūt tą dieną profesionalas užimtas ir štai jau visi svarstymai dingsta.

Rekomenduojama kartu su vestuvių fotografu aptarti visą fotografavimo planą. Žinoma, šventė yra jūsų, tad ir nuomonė, jūsų norai, yra labai svarbūs. Tačiau profesionalas yra jis ir tik specialistas žino, kokios nuotraukos bus geriausios. Pasiekti maksimalumą pavyks tik tokiu atveju, jei savo poreikius derinsite su galimybėmis, kurias apibrėžia profesionalas.