Paslaugos

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvių planuotoją?

Vis daugiau žmonių ruošdamiesi savo vedybų šventei galvoja apie vestuvių planuotojos paslaugas. Be abejo, taip yra todėl, kad šiais laikais laiko sutaupymas yra labai svarbus dalykas, kartais netgi svarbesnis už pinigų taupymą. Yra nemažai privalumų, kuriuos jums gali suteikti vestuvių planuotoja, teikdama savo paslaugas:

  • Mažiau laiko teks dirbti vestuvių ruošos darbus patiems;
  • Sutaupysite nervų, nes nebūsite atsakingi už vestuvių šventės derinimą;
  • Nereikės patiems ieškoti tiekėjų, muzikantų ir kitų paslaugų atlikėjų, nes vestuvių planuotoja tai padarys už jus;
  • Galėsite išsakyti visas savo idėjas ir svajones, o vestuvių planuotoja pasistengs tai įgyvendinti.

Tai yra tik keli privalumai iš daugelio, o dabar pažiūrėkime, ką būtina žinoti kiekvieniems jauniesiems, galvojantiems apie vestuvių planuotojos paslaugų užsakymą:

  1. Nėra standartinio kainoraščio. Dažniausiai kiekviena vestuvių planuotoja pasiūlys jums konkretesnę kainą tik tada, kai jūs išsakysite savo norus. Be abejo, vedybos yra labai unikalus ir asmeninis dalykas, tad kaip ir visi žmonės skirtingi, taip ir vestuvių planuotojos įkainiai gali būti labai skirtingi. Turint tai omenyje, siūlome vestuvių planuotoja rinktis pagal jos atliktų darbų kokybę ir bendravimą. Būtinai susitikite su vestuvių planuotoja prieš užsisakant paslaugas, kadangi labai svarbu pamatyti, kaip ji bendrauja – jeigu vestuvių planuotoja būtų nemandagi, nedraugiška ir mažai bendraujanti, vargu, ar kas jos paslaugas pirktų, kad ir kokios techniškai kokybiškos jos galėtų būti. Visgi, norime pasakyti vieną – negalvokite iš karto apie kainą, kadangi tai yra dalykas, paaiškėsiantis ne iš karto.
  2. Vestuvių planuotojos atlyginimas nėra tiesiog papildomos išlaidos jums – neretai būna taip, kad vestuvių planuotoja žino, kaip atlikti vestuvių dekorą už mažesnę kainą, gali parūpinti net gi aukščiausios kokybės fotografų, muzikantų, restoranų už mažesnį įkainį nei įprasta. Jeigu jūs pasisamdysite daug patirties ir gerų atsiliepimų turinčią vestuvių planuotoją, tai labai didelę tikimybę, kad kurioje nors iš šitų sričių sutaupysite nemažai pinigų. Patiems užsakant muzikantus ir fotografus retai pavyksta sutaupyti dėl labai paprastos priežasties – čia padeda tik pažintys, profesionalumas ir autoritetas, nes patys užsisakydami muzikantus ar fotografą už mažesnę kainą, gausite ir kur kas blogesnę kokybę nei norėtumėte.
  3. Kada ir kaip užsisakyti vestuvių planuotojos paslaugas? Visų pirma, reikėtų tuo jau domėtis likus pusantrų metų iki vestuvių. Tinkamu laiku užsisakius paslaugas, jums nereikės niekur skubėti ir rūpintis, kad kažko trūksta. Beje, ne visos vestuvių planuotojos leidžia jas pasisamdyti likus mažai laiko iki vestuvių, tad sumažėja pasirinkimas. Vadinasi, šiuo dalyku verta pasirūpinti iš anksto. Kalbant apie vestuvių planuotojos išsirinkimo procesą – visų pirma pavartykite interneto puslapius, pasižiūrėkite vestuvių galerijas ir pagalvokite, kurios vestuvių planuotojos darbai yra artimiausi jūsų skoniui. Vėliau susitarkite dėl susitikimo – tikrai neverta visą laiką kalbėti telefonu ar susirašinėti elektroniniu paštu ar per „Skype“ – bus kur kas geriau, jeigu pradėsite tvarkyti reikalus gyvai – pamatysite, kaip vestuvių planuotoja bendrauja ir tuomet jau tikrai žinosite, kad tai šaunus žmogus ir jo paslaugas užsisakyti verta ne tik dėl profesionalumo, bet ir dėl gerų manierų.

Žinant šiuos tris aspektus, bus kur kas lengviau pasiruošti vestuvėms ir užsisakyti kokybiškas vestuvių planuotojos paslaugas. Tikimės, kad jau žinote ko norite ir laukiate gražiausios savo gyvenimo dienos, kuri padės pamatus harmoningam ir saldžiam bendram gyvenimui.