Verslas

Kaip išsirinkti stalą darbui?

Renkantis darbo stalą, vienas iš svarbiausių dalykų – patogumas, o tai yra tolygu tinkamai parinktam stalo dydžiui. Kalbant apie stalo dydį, turima galvoje ne tik stalviršio plotą, tačiau ir stalo aukštį, kuris turėtų būti pritaikytas jūsų ūgiui. Labai svarbu, kad atsisėdus prie stalo, jūsų rankos būtų tinkamoje padėtyje, o kojoms būtų pakankamai vietos. Čia apie tai itin išsamiai ir dar daugiau informacijos.

Tiesa, priklausomai nuo to, kokioje erdvėje šis stalas bus statomas, šie kriterijai bus ne vienintelis galvos skausmas. Ne taip sudėtinga stalą darbui įkomponuoti į atskirą darbo kambarį, jeigu tokį turite savo namuose. Tačiau priešingu atveju, pritaikyti darbo stalą kitoje namų erdvėje yra vienas iš didžiausių iššūkių. Nežiūrint į tai, jog turite atsižvelgti į svarbiausius – techninius parametrus, dar turite galvoti, kad jis tilptų bei harmoningai derėtų tam tikroje interjero erdvėje.

Atsižvelgiant į tai, kiek dažnai šis stalas bus naudojamas ir kiek svarbus darbastalio dydis, galima rinktis įprastą arba kampinį darbo stalą. Pastarasis pasitarnaus, jeigu prie jo praleidžiate itin daug laiko ir tai yra jūsų nuolatinė namų biuro erdvė. Tuo atveju, kai darbui naudojamas nešiojamas kompiuteris, stalas gali būti ir siauresnis. Tačiau esant poreikiui pastatyti stacionarųjį arba bent jau didesnį monitorių, stalą vertėtų rinktis su didesniu patogiu darbastaliu.

Derinant stalą atskiroje erdvėje, rekomenduojama stalo spalvą rinktis neutralią, kuri neerzintų ir neslopintų. Geriausia šviesių tonų, o svarbiausia – iš kokybiškų medžiagų. Jeigu stalas bus statomas bendroje svetainės, miegamojo ar kitoje namų erdvėje, spalvinius bei stiliaus akcentus reikės derinti prie bendro namų interjero. Ne mažiau svarbu, kad darbo stalas nebūtų apkrautas įvairiais dokumentais ir kitais darbui skirtais daiktais.