Verslas

Ar reikalingos mobilios aplikacijos?

Ne viena verslininkas gana dažnai užduoda klausima ar reikalinga mobili aplikacija? Kokia iš jo nauda? Jeigu grįžtume bent dešimt metų atgal, tai tikrai tais laikais tokios aplikacijos nebuvo reikalingos ir jų nauda buvo gana nedidelė. Palyginus maža dalis vartotojų turėjo išmaniuosius telefonus, o ir juos dažniausiai naudodavo tik komunikacijai. Tačiau kas yra šiandien? Statistiniai duomenys skelbia, kad daugiau nei devyniasdešimt procentų gyventojų turi išmaniuosius telefonus, internetinių svetainių lankomumo statistika skelbia, kad didžioji dalis internautų internetu naudojasi būtent per telefoną. Taigi, išmanioji mobili aplikacija turi tikrai didelę auditoriją. Kiekviena įmonė, gali susikurti programėlę, kurios pagalba klientai galės patogiau užsisakyti paslaugas, rezervuoti paslaugų atlikimo laiką ar tiesiog pirkti produktus, stebėti akcijas. Visiškai suprantama, kad ženkliai padidėjusi auditorija įtakoja ir tai, kad vis daugiau kompanijų užsisako mobilių aplikacijų kūrimą. Šioje vietoje, kaip ir visuomet iškyla klausimas, kokią kompaniją rinktis. Juk internete galite rasti tikrai daug įmonių, kurios siūlo mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugas. Kaip išsirinkti geriausią variantą? Šioje vietoje, kaip ir visuomet rekomenduojame neskubėti ir tinkamai įvertinti kokios programėlės jums reikia. Suprantama, kad norint profesionaliai atlikti visą procesą, bus reikalinga profesionali pagalba, todėl rekomenduoja rinktis: https://www.terrait.lt/mobilios-aplikacijos, nes tai aukšto lygio paslaugas teikianti kompaniją.

 

Kiek kainuoja mobilios aplikacijos?

 

Rinkoje galima rasti tikrai daug kompanijų ar pavienių asmenų, kurie teikia tokias paslaugas. Klausimas, kiek realiai kainuos mobiliosios aplikacijos kūrimas. Specialistai pasakytų, kad viskas priklauso nuo jūsų norų. Kuo sudėtingesnė aplikaciją, tuo brangiau kainuos jos kūrimas. Šioje vietoje rekomenduojame atlikti tikrai gerus namų darbus. Turite gerai suprasti savo klientų poreikius, kad galėtumėte jiems pasiūlyti naudingą produktą. Kaip jau minėjome, lengviau priimti sprendimą, galėsite kuomet pasitarsite su IT specialistais. Jeigu norėsite jie galės atlikti ir rinkos tyrimo darbus. Kuomet esate nemaža kompanija, tikrai naudinga gerai suprasti ko gi iš tiesų tie klientai nori. Tokia investicija duos pridėtinę vertę.

 

Kaip jau minėjome pačios mobilios aplikacijos gali būti labai skirtingos. Todėl ir jų kūrimo kainos labai skiriasi. Tačiau pati paprasčiausia, minimalių funkcijų programėlė kainuos nuo tūkstančio eurų. Aišku, galima įsigyti ir pigiau, jeigu kreipsitės į pavienį specialistą, tačiau pasikartosime, kad geriau netaupyti ir orientuotis į atliekamų paslaugų kokybę. Juolab, kad tokios mobilios aplikacijos tai ne šiaip investicija, tai jūsų klientams kuriamas patogus produktas, kuris realiai padidina pardavimus, tiesiog reikia viską atlikti tinkamai.