Grožis,  Įvairūs,  Paslaugos,  Šventės

Kaip ieškoti sodybos vestuvėms?

sodybos vestuvemsIeškodami sodybos vestuvių šventės dienai, nepamirškite, kad ją rinktis reikėtų pagal tam tikrus kriterijus. Jų yra ne vienas ir aišku – svarbiausia ne kaina. Sodybos vestuvėms turi būti pasirenkamos ne tik pagal siūlomas paslaugas bei patogumus – jas reikia rinktis pagal vietų skaičių, nes juk jeigu jūsų šventėje bus daug žmonių, o sodyba tokio kiekio aptarnauti negalės, tai logiška, jog jausitės nesmagiai. Sodybas nuomotis reikia iš anksto t.y. jas būtina rezervuoti, nes pasitaiko atvejų, kuomet į ją pretenduoja keli žmonės, o nesumokėjus avanso, sodyba perleidžiama kitiems. Visi sodybų nuomotojai reikalauja rezervacijos mokesčio arba tiesiog nori, jog klientai iškart sumokėtų visą sumą, jog paskui nebūtų jokių problemų su atsiskaitymu, tad turėkite galvoje, kad tokią vietą išsinuomoti be išankstinio pinigų ar jų dalies sumokėjimo ko gero nepavyks.

Renkantis sodybą vestuvėms, bene svarbiausias kriterijus yra būtent vietos. Jums reikia žinoti tikslų vestuvių šventėje ketinančių dalyvauti žmonių skaičių. Turite tiksliai žinoti kurie iš jų liks nakvoti, o kurie ne. Galite iškart visus svečius įspėti, jog šventė vyks visą parą arba be nakvynės – čia jau jūsų pasirinkimas. Jeigu nuspręsite švęsti visą parą, tai jums reikės rinktis tokią sodybą, kuri turės reikalingą kiekį miegamų numerių. Matote, jeigu sodyboje nebus vietos išmiegoti visiems svečiams, tai ko gero po šventės liks daug nepatenkintų žmonių, o juk tikrai nenorėtumėte girdėti įvairias apkalbas?

Kitas svarbus kriterijus yra maitinimas. Jeigu jūs pasirinksite tokią sodybą, kuri neteikia jokių maitinimo paslaugų, tai kas šventės metu tieks patiekalus? Turite gerai pasidomėti ar pasirinktos sodybos yra pritaikytos švenčių organizavimui, nes kai kurios tiesiog skirtos poilsiui. Renkantis sodybą vestuvėms, reikia žiūrėti ar sodybos nuomotojai turi savo virėjus ar vis dėlto nuomininkams tek dėl maisto kreiptis kitur. Dažniausiai sodybos vestuvėms pritaikytos taip, jog maitinimas būtų įskaičiuotas į bendrą nuomos kainą.

Na ir galiausiai – žiūrėkite, kad sodyba būtų erdvi ir jauki, juk tokioje šventėje dažniausiai norima linksmintis ar tiesiog ramiai pabūti gražioje aplinkoje, tuo labiau, kad ir vestuvių fotografai norės pagauti išskirtinius kadrus.