Sklypas
Namams

Sklypo pirkimas – pasikliauti NT agentūromis ar pačiu savimi?

SklypasGyvenate visada šurmuliuojančiame mieste, kuriame poilsis yra sunkiai įsivaizduojamas? Mes jus puikiai suprantame. Daugybė žmonių yra tiesiog pavargę nuo nuolatinio triukšmo, spūsčių, nuolatinio judėjimo ir viskas ko nori – nukeliauti į ramią vietelę, kurioje suptų tiktai gamta bei čiulbantys paukšteliai. Turbūt ne paslaptis, tobuliausias variantas yra nuošalyje esantis sklypas bei jame pastatytas mažas ar didelis namas. Tačiau, įsigyti sklypą bei jame susikurti savo aplinką nėra taip lengva kaip atrodo, jeigu tai nuspręsite daryti patys. Perkant sklypą – reikia atsižvelgti į daugybę dalykų bei smulkmenų, kurios vėliau darys įtaką gyvenimo kokybei. Iš tiesų, tam, kad sklypo paieškos truktų kiek įmanoma trumpiau, mes siūlome pasikliauti NT agentūromis bei jose dirbančiais brokeriais. Vis dėlto, jeigu manote, kad sklypą galima lengvai rasti ir pačiam, nedvejodami paskaitykite patarimus, kurie padės lengviau susitvarkyti su šia užduotimi.

 

Apsisprendėte sklypo ieškoti patys?

Visų pirma, nusprendus įsigyti sklypą, mes patariame atkreipti dėmesį į jo vietą. Jeigu esate iš didelio miesto ir norite pabėgti nuo jo slegiančio šurmulio, rinkitės sklypą nutolusį 20 ar 50 km. nuo miesto ir daugiau. Pirmiausia, toliau esantis  sklypas bus pigesnis, nei sklypas esantis atokioje vietoje pačiame miesto gale. Taip pat, labai svarbu išsirinkti sklypą, kuris bus kokybiškas. Ką turime omenyje? Įdėmiai išanalizuokite ne tik jo vietą, bet ir jo būklę. Nelygus sklypas – reikalaus žemės lyginimo ir gan didelių papildomų išlaidų. Geriausias variantas – rinktis lygų, keliais medžiais apsodintą sklypą, esantį šalia miško. Būtent toks sklypas – garantuos visišką ramybę bei bus lengvai apsodinamas naujais augalais, o svarbiausia, pastatyti namo pamatus bus vieni juokai.

Parduodami sklypai – gali varijuoti nuo labai didelių iki vidutinių ar visai mažų. Todėl labai svarbu pasirinkti tokio dydžio sklypą, kuriame būtų įgyvendinamos visos jūsų svajonės. Žinoma, nesiimkite kraštutinumų ir neįsigykite sau per brangaus ar per didelio sklypo dėl kurio reikės paaukoti visas santaupas, o ir namo statybas atidėti.

Vėlgi, tiek susirasti, tiek kiekvieną kartą važiuoti apžiūrėti patikusį sklypą yra nelengva užduotis. Taigi, dar kartą, būtent dėl šios priežasties, mūsų patarimas būtų nesiimti ieškoti parduodamų sklypų pačiam, o tai patikėti patyrusiems specialistams – brokeriams bei NT agentūroms, kurios tikrai turi ką pasiūlyti. Žinoma, labai svarbu ir pačiam nusimanyti pagrindinius dalykus apie sklypo pirkimą, juk ne kam kitam, o jums teks gyventi įsigytame sklype. Tačiau, kam apsikrauti papildomu darbu ir paieškomis, jeigu už jus viską gali padaryti žmonės, kurie tuo užsiima. Mūsų patarimas – išsirinkti geriausią internetine NT agentūra bei lauki geriausių žemės sklypų pasiūlymų už geriausią kainą.