Namams

Atveriami kiemo vartai už patrauklia kainą

Jeigu jau nusipirkote namo tvorą, tuomet vertėtų pagalvoti apie modernių vartų pirkimą. Kiekvienas kiemas turi vartus, tačiau jau nuo savininko priklauso kokie jie bus. Rinkoje galima rasti įvairiausių kiemo vartų. Vieni yra atveriami, kiti nuslenkantys. Viskas priklauso ir nuo teritorijos dydžio. Pasitaiko atvejų, kuomet nėra vietos montuoti atveriamus kiemo vartus. Tokiu atveju specialistai rekomenduoja įsirengti vartus kurie nuslenka į vieną ar kitą pusę. Atveriami kiemo vartai gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Tiksli tokio produkto kaina priklausys nuo daugelio aspektų.

 

Pirmiausia tai iš kokių medžiagų bus pagaminti kiemo vartai. Jeigu bus naudojama daug metalo, tuomet jų ir kaina bus didesnė. Aišku, specialistai rekomenduoja netaupyti perkant kiemo vartus. Juk juos naudosite ne vienerius metus, todėl reikėtų pasirinkti produktą, kuris bus pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Lietuvoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri gamina ir parduoda kiemo vartus. Kaip išsirinkti pardavėją? Ko gero geriausias faktorius pagal kurį reikėtų rinktis tai atlikti darbai. Kuo daugiau skirtingų vartų yra pagaminusi kompanija tuo didesnė tikimybė, kad ir jums pagamins norimus vartus. Šiuo atveju galima rinktis iš įvairių dizaino variantų. Daugelis įmonių, gali pasiūlyti ir išskirtinius vartus, kurie bus gaminami išskirtinai tik jums. Aišku, tokie vartai kainuos brangiau, tačiau kaip jau minėjome vartus perkate ne kiekvieną dieną, todėl galite skirti ir daugiau lėšų.

 

Mechaniniai ar automatiniai kiemo vartai

 

Daugelis klientų susiduria su problema, kada nežino ar rinktis mechaninius ar automatinius kiemo vartus. Viskas priklauso nuo jūsų galimybių. Juk automatiniai kiemo vartai kainuos brangiau, nei įprasti vartai. Jeigu jūsų galimybės leidžia, tuomet rekomenduojame rinktis automatinius vartus. Naudojant kiekvieną dieną tai yra iš tiesų patogu. Aišku, pats didžiausias privalumas jaučiamas žiema, kada laukia šalta, o jums norint atidaryti ir uždaryti vartus nereikia lipti lauk iš automobilio. Kiek kainuoja atveriami kiemo vartai? Jeigu peržvelgsite kompanijų siūlomą asortimentą, tai pamatysite, kad aukštos kokybės kiemo vartai kainuos kelis tūkstančius eurų.

 

Kaip montuojami kiemo vartai? Tokio produkto montavimas yra iš tiesų nesudėtingas. Kada pagaminti kiemo vartai atkeliauja į jūsų namus, tuomet specialistai per kelias valandas juos sumontuoja ir paruošia eksploatacijai. Jeigu vartai bus automatiniai, tuomet dar reikia atlikti papildomos įrangos montavimo darbus, tačiau visas procesas nėra sudėtingas, todėl tokie darbai dažniausiai užtrunka dar gerą valandą. Taigi, kaip jau supratote, jau po kelių valandų jūs galite džiaugtis aukštos kokybės vartais. Nepamirškite, kad gražūs kiemo vartai suteikia jūsų namams išskirtinumą.