SEO paslaugos
Verslas

Kada SEO gali pakenkti Online verslui?

Dažnai girdime kalbas apie svetainių optimizavimą paieškos sistemoms, kad tai darbas reikalaujantis daug laiko ir nuoseklaus darbo. Dažniausiai rezultatai matomi po ilgo laiko tarpo ir neretai netenkina jūsų lūkesčių. Pirmiausia atėjusi į galvą mintis, tikriausiai – neprofesionalus specialistas. Galbūt tiesiog trūksta kontaktavimo ir aiškumo darbuose? Jeigu taip, siūloma rinktis skaidrias SEO paslaugas. Apie jas plačiau pasiskaityti galite paspaudę čia

Jeigu atėjo laikas ir mąstote apie samdomos agentūros paslaugų atsisakymą, neskubėkite. Toks skubotas veiksmas gali labai pakenkti verslui ir atnešti žalos. 

Pakalbėsime apie svarbiausius aspektus, kuriuos reikėtų apgalvoti prieš atleidžiant savo SEO agentūrą.

Sumažės lankytojų srautas

Jeigu pamatėte didesnį klientų srautą tuo metu kai dirbama su SEO, jis kris. Trumpai ir paprastai. Jeigu suteikėte savo agentūra labai mažai laiko, tarkime porą mėnesių, jūsų svetainė nepasieks savo pilno potencialo paieškos sistemų reitinguose. 

Galbūt būsite šiek tiek pakilę, tačiau akimirksniu nukrisite. Taip yra todėl, jog SEO agentūra išmano geriausią praktiką kuria remiantis reikia prižiūrėti svetainę, ją pildyti ir tobulinti. Tai tas pats kaip prižiūrėti savo namus, juos apleidus atsiras gedimai, jie pradės griūti.

Svarbiausias – turinys 

Dar vienas priežastis dėl ko neverta apleisti SEO agentūros paslaugų yra pats SEO, tiksliau turinys – vienas iš pagrindinių SEO faktorių. Gera SEO agentūra pasirūpins, jog optimizuotas turinys jūsų svetainėje bus keliamas reguliariai. Atsisakę SEO agentūros galėsite pamiršti blogo įrašus, turinio atnaujinimus, straipsnius.

Jus aplenks konkurentai

Jeigu bendradarbiavote su savo agentūra ir atsisakote jos paslaugų, tikėtina, jog jūsų konkurentai jus aplenks. To pasekoje, kris svetainės reitingai ir lankytojų srautai. Kam tai bus naudinga? Visiems kitiems – tik ne jums. 

Nesvarbu ar agentūra su kuria dirbate yra tarptautinio masto, ar vietinė, privalote konkuruoti su jais, o ne atsisakyti potencialios sėkmės.

Gera SEO agentūra pasakys ką darote blogai

Daugumai žmonių norisi turėti kuo imantresnę svetainę. Nuotraukų galerijos, skaidrės, iššokantys langeliai, sudėtingi langeliai. Kompetentinga SEO agentūra jums greitai pasakys jog tokia pompastika – retai atneš pasisekimo.

Matote, įrengus kuo daugiau savybių svetainėje be SEO specialistų pagalbos – pagalys į jūsų ratus. Svetainės puslapiai krausis lėtai, sunkės ir adaptacija mobiliesiems įrenginiams. Kitaip tariant, jūsų reitingai kris, kadangi šie aspektai yra vieni iš svarbiausių rankuojant svetainę.

Svetainės dizainas ir pritaikymas yra labai svarbus, o kas gali padaryti geriau, nei kvalifikuoti SEO specialistai?

Gera SEO komanda negarantuos rezultatų per naktį

Jeigu tikitės SEO rezultatų jau kitą dieną – jums nesiseks su jokia SEO agentūra. Kompanija siūlanti rezultatus akimirksniu arba meluoja, arba naudoja vadinamuosius “black-hat” arba draudžiamuosius optimizacijos metodus.

Galbūt pakilsite reitinguose, tačiau greitai gausite paieškos sistemos filtrą, po kurio top pozicijų nematysite dar ilgai.

Turite būti kantrūs dirbant su SEO specialistais. Pirminiai rezultatai matosi 8-12 savaičių tarpe, o kartais prireikia net pusmečio, jog pasiektumėte tikrai reikšmingus rezultatus.

Apibendrinant

Dar kartą priminsiu. SEO – ilgas, sudėtingas, kantrybės ir specialisto išmanymo reikalaujantis darbas. Laikas čia yra svarbiausias. Jeigu reikalingi rezultatai konkrečiam metu laikui ar mėnesiui, apsiskaičiuokite, apsitarkite ir tikėkitės rezultatų tada kada realu. 

Taigi, prieš nutraukdami veiklą su savo SEO agentūra ar specialistu, gerai pagalvokite kokias pasekmes marketingo atžvilgiu tai turės.