Kelionės

Kada geriausia pirkti kelionę?

Kaip neprašauti norint įsigyti geriausią ir, žinoma, pigiausią kelionės pasiūlymą? Kada perkant užsitikrinsiu geriausią kainos ir kokybės santykį? – Tai tik keletas klausimų, kurie nuolat kamuoja mūsų klientus, bandančius sužvejoti pačius pačiausius kelionių pasiūlymus. Kaip visuomet, vienintelio ir visiems tinkamo atsakymo į šį klausimą neturime, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius kelionių įsigijimo variantus ir gaires, kada pirkti kelionę yra geriausia Jums ir Jūsų šeimai.

Geri kelionių pasiūlymai nenukrenta iš dangaus: dažniausiai jų reikia kantriai laukti. Tačiau kaip žinoti, kad jau sulaukėte? Ar jau geriausias metas pirkti pasirinktą kelionę? Atsakymą žinosite tik tinkamai planuodami, t.y. apsibrėžę, kokio pasiūlymo reikia Jums ir Jūsų šeimai. Dar prieš pradėjus bet kokią kelionių pasiūlymų paiešką, kol Jūsų neišblaškė kelionių nuotraukos, atsakykite sau į keletą klausimų:

  • Kur norite ilsėtis?
  • Kokia numatoma atostogų trukmė?
  • Kada norite ilsėtis? (pvz vasarą / liepos pabaigoje)
  • Kiek asmenų keliaus?
  • Norite keliauti ar atostogauti?
  • Kokį biudžetą esate numatę?

Atsakę sau į šiuos klausimus, galite pradėti sekti kelionių pasiūlymus, skaityti kelionių organizatorių siunčiamus naujienlaiškius, nes radę galėsite iš karto užsisakyti! Tada beliks tik laukti kelionės, planuoti maršrutus bei ekskursijas, pirkti naujas sukneles ir saulės akinius 

Lėktuvo bilietų ir viešbučių kambarių kainos varijuoja kasdien, bet yra numatytas tam tikras statistinis laikas, kuris numato, kada geriausia pirkti kelionę. Teigiama, kad idealiausias laikas yra 2 – 3 mėnėsiai prieš kelionę, nes lėktuvų bilietų kainos tokiu metu palankiausios (nustatyta palyginus visų metų bilietų kainų kaitą), o viešbučių ir jų kambarių pasiūla vis dar plati, tad tikrai turėsite, iš ko pasirinkti. Žinoma, norint geriausios kainos kelionėms per didžiąsias metų šventes vertėtų susirūpinti anksčiau, nes paklausa tokiomis datomis išauga, o tai tiesiogiai veikia ir kainas. Svarbu paminėti, kad kiekvienas atvejis yra skirtingas, nes rinką smarkiai veikia ir paskutinės minutės, ir išankstiniai paisiūlymai. Išvada kyla ta pati – atsižvelkite į savo poreikius ir pradėkite stebėti kelionių pasiūlymus jau dabar!

💡 Išvada: likus 2 – 3 mėnesiams iki kelionės yra labai patogus laikas planuoti kelionę, nes statistiškai gausite palankų kainos ir kokybės santykį. Be to, tiek laiko į ateitį ir asmeniškai Jums nebus problema – tai nėra nei per trumpas, nei per ilgas laiko periodas.

Ar verta laukti paskutinės minutės kelionės pasiūlymo?

Tendencija, kad paskutinės minutės kelionių pasiūlymai yra patys pigiausi, smarkiai kinta. Prieš kelis metus tokių pasiūlymų rinkoje buvo daugiau, nei dabar, be to, žmonės linkę planuoti savo laiką. Nepaisant to, entuziastingi kelionių medžiotojai iš tiesų gali rasti puikių paskutinės minutės kelionių, tad jeigu galite vykti atostogų bet kuria data, leiskitės į pasiūlymo paiešką. Siekiant rasti puikų pasiūlymą derėtų atminti: vietų mažai, o norinčių pigiai įsigyti kelionę – daug, todėl paskubėkite užsisakyti!

Svarbu paminėti, kad keliaujantys su šeima ar draugų kompanija paskutinės minutės pasiūlymais gali nusivilti, nes dažnai vietų skaičius lėktuve gali būti per mažas, o likę viešbučių numeriai neatitikti Jūsų lūkesčių. Taigi, kuo mažiau keliaujančių, tuo lengvesnė bus paskutinės minutės pasiūlymo paieška. 

💡 Paskutinės minutės pasiūlymai – loterija! Niekada nežinote, ar atsiras kelionė Jūsų norima kryptimi, kokia bus kaina, trukmė. Žinoma, nerekomenduojama laukti paskutinės minutės pasiūlymų datomis, kai atostogauja visi, t.y. liepos ir rugpjūčio mėnesiais, per vaikų mokyklos atostogas ir didžiąsias metų šventes, nes tikimybė sužvejoti gerą pasiūlyma sumažėja.