Namams

Įrankiai, kurie palengvins meistro darbą

Festool šūkis yra: „Greičiau. Lengviau. Protingiau.“. Šis moto puikiai apibūdina kompanijos filosofiją, kuri puikiai atsispindi jų gaminamuose įrenginiuose:

  • Greičiau – kiekvienas įrenginys veikia nepriekaištingai, todėl darbai atliekami greit, be jokių netikėtų strigimų ar gedimų;
  • Lengviau – įrenginius gali naudoti ir profesionalai, ir ne
  • Protingiau – gamybos procese bei pačiame įrenginyje naudojamos pažangios technologijos, kad viskas būtų tikslu

Pati bendrovė gyvuoja jau nuo 1925 metų ir iškart įėjusi į rinką ėmė čia daryti didžiulius perversmus. Būtent medienos apdirbimo srityje  Festool įrankiai yra „topų topas“, geriausi iš geriausių. Įsigyti jų bei sužinoti įdomios informacijos apie patį gamintoją galite oficialių Festool atstovų Lietuvoje- UAB „Elremta“ puslapyje.

UAB „Elremta“ jau per 20 metų prekiauja ne tik Festool, tačiau ir daugelio kitų bendrovių įrankiais. Festool visad pasižymėjo progresyviu mąstymu, neapribotu vien esamų technologijų gerinimu, bet ir naujų sprendimų suradimu. Jiems dėkoti galima už rankinį benzininį pjūklą, elektrinę šlifavimo mašinėlę, o vėliau ir įmonės geriausiai pažįstamu produktu tapusią kreipiančiąją liniuote.

Festool didžiausią dėmesį skiria būtent jų šūkyje nurodomiems aspektams, kad kiekviena užduotis būtų įgyvendinama greičiau, paprasčiau ir protingiau. Taigi bet kuris naudojantis šios bendrovės įrankius jau gali džiaugtis, kadangi savo rankose turės viską, ko jam gali prireikti. Jeigu kyla abejonių kokį įrankį rinktis, pirkti ar nuomoti ar tiesiog norite gero nešališko patarimo – kreipkitės į UAB „Elremta“ nurodytais kontaktais. Pakonsultuosime, atsakysime į iškilusius klausimus bei padėsime įsigyti arba išsinuomoti jus dominantį įrankį. Visad klientams drąsiai rekomenduosime ne tik Festool, bet ir bet kurį kitą įrankį iš savo katalogo, kadangi 100 procentų pasitikime visais atstovaujamais gamintojais bei jų gaminių kokybe.

Dirbkite lengviau ir rinkitės Festool įrankius.