Finansai

Informacijos pertekliaus amžiuje populiarėja konkrečių paslaugų biržos

kreditų biržaDaugybė paslaugų teikėjų konkuruoja dėl vietos po saule ir dažnai stelbia vienas kitą pasinaudodami reklama, specialiomis kampanijomis. Tačiau nuo to klientui nėra lengviau, pasiūla nemažėja, o rinktis dažniausiai reklamose minimą vardą taip pat ne visada norisi. Kaip išsirinkti tą, kuris suteiks tokias paslaugas kokių reikia, geriausiomis sąlygomis ir už prieinamą kainą? Vieni pirmųjų sprendimą šiam suktam klausimui pateikė kreditoriai pradėję naudoti specialias platformas. Kreditu birza – tai vieta, kurioje susitinka kreditoriai ir norintys gauti paskolą. Kuo ši platforma yra naudinga abiems pusėms?

Nuo 2013 metų vidurio pasikeitus su paskolų išdavimų susijusiems įstatymams, tapo daug sunkiau gauti paskolą. Siekiant gauti greitąjį kreditą tenka užsiregistruoti ne vienoje kredito išdavimo įstaigoje, daug kur reikia mokėti registracijos mokesčius ir galiausiai nusivilti. Tuo tarpu kreditų biržoje užsiregistravus vieną kartą sulaukiama visų kreditorių dėmesio, nereikia jungtis daugybėje tinklalapių, gaišti laiką ir leisti pinigus bereikalingoms registracijoms.

Kreditu birža itin puiki vieta ieškantiems didesnės vertės kredito. Žinoma, tokiam paprastai reikia užstato. Paskolos su užstatu yra naudingos tiek kreditoriui (gaunamas užstatas ir tuo pačiu garantija, jog paskola bus gražinta), tiek paskolos gavėjui (gaunamos geresnės sąlygos, didesnės paskolos sumos).

Lietuvoje veikia kelios kreditų biržos, kurių veikimo principai gali kiek skirtis, tačiau esmė išlieka tokia pati. Greitaslizingas.lt į rinką atnešė naujovę – teikiamos nemokamos paslaugos. Kaip teigia, vadovas, taip nuspręsta siekiant skaidrumo: “žmonės, kurie dėl tam tikrų priežasčių nesulaukia kreditorių pasiūlymų kreditų biržoje, mano, jog yra apgaudinėjami ir niekas realiai negauna paskolos, o tik surenkamas registracijos mokestis. Todėl šio mokesčio įvedimo net nesvarstėme”, teigia Greitaslizingas.lt atstovas.

Paskolos su uzstatu puikus garantas gauti geriausią pasiūlymą kreditų biržoje. Išbandę kreditų biržos veikimą ir gavę paskolas džiaugiasi galimybe viską susitvarkyti greitai ir patogiai. Pateikus prašymą paskolai tereikia sulaukti kreditorių pasiūlymų ir sutarus palankias sąlygas džiaugtis gauta paskola.