Laisvalaikis,  Šventės

Aktyvių dovanų idėjos: dažasvydis vs lazertronas

Aktyvios-pramogosKomandiniai žaidimai – ypač populiarus laisvalaikio užsiėmimas. Tokių žaidimų kuponai dažnai parduodami interneto svetainėse, kuriose pateikiamos dovanų idėjos ir kitos laisvalaikio galimybės. Žaidimai komandose ypač smagūs dėl savo dinamiškumo, galimybės bendrauti ir bendradarbiauti. ne retai komandiniai žaidimai padeda žmonėms tobulėti ir lavinti savo turimus bendravimo bei darbo grupėje gebėjimus. Ilgą laiką savo populiarumu nenusileidęs komandinis žaidimas dažasvydis jau turi neblogą konkurentą – Lazertroną. Abu žaidimai yra gana panašūs, tačiau turi ir nemažai skirtumų, kurie lemia žaidėjų apsisprendimą rinkis vieną ar kitą pramogą.

Lazertronas

  • Apranga. Reikia pastebėti, jog lazerių žaidime judėti kur kas lengviau nei dažasvydyje, mat čia taikoma apranga gerokai patogesnė. Ji susideda iš liemenės ir šalmo, kurie yra elektroniniai ir nuolat reaguoja į žaidimo eigą. Pašautas žaidėjas pradeda mirksėti.
  • Ginklai. Jie yra pritaikyti būtent lazeriniam žaidimui, todėl turi lazerinius taikiklius. Lazertrono ginklai gali būti arba su bevieliu ryšiu, arba prijungti prie laidų, kad būtų lengviau judėti. Būtent dėl paprastų ir nežalojančių ginklų Lazertronas pasirenkamas kaip puikios dovanų idėjos  pasirinkimas kad vaikų gimtadieniai nebūtų nuobodūs.
  • Taisyklės. Lazertrono žaidime taisykles nusistato patys žaidėjai. Čia, kaip ir dažasvydyje gali žaisti 2 komandos. Žaidėjai patys gali nusistatyti, ar jie žais ilgesnį žaidimą su sudėtingesnėmis taisyklėmis, ar griežtesnį, tačiau trumpesnį. Laimi komanda, išlikusi gyva.

Dažasvydis

  • Apranga. Kiekvienas bent kartą žaidęs šį žaidimą žino, jog apranga labai svarbi dažasvydžio dalis. Ne retai po vieno ar kito mačo tenka grįžti namo su pralaimėjimo ar ir laimėjimo mėlynėmis. Dėl šios priežasties dažasvydis dažniausiai yra dovanų idėjos nuo tam tikro amžiaus, nes vaikams tai nėra pats tinkamiausias laisvalaikio užsiėmimo būdas.
  • Ginklai. Dažniausiai dažasvydžio žaidimas žaidžiamas su tikrų ginklų kopijomis. Jie ne tik atrodo, bet dažnai ir veikia panašiu principu kaip tikri. Ginklai dažniausiai yra taiklūs tiek, kiek taiklus yra ji valdantis žaidėjas, todėl žaidžiant dažasvydį būtent ginklų dėka galima pajusti kariškąją šio žaidimo dvasią.
  • Taisyklės. Dažniausiai dažasvydžio žaidimas turi konkrečias taisykles. Čia jas prižiūri teisėjas, kuris patikrina, ar kiekvienas pašautas žaidėjas pasitraukia iš aikštelės, ar niekas nesukčiauja. Dažasvydyje, kaip kovos lauke dažniausiai veikia komandos bendrumo ir sąžiningumo principu paremtas žaidimas.