Laisvalaikis,  Namams

Kokį lauko baseiną pasirinkti?

Lietuviškas klimatas džiugina reta. Nieko keisto, kad nukeliauti prie jūros puikiu oru ne visada pavyksta. Darbai ir kitos problemos dažnai trukdo, tad patraukliausia išeitis – lauko baseinai. Vis daugiau lietuvių juos įsirengia savo namuose, kadangi tai paprasčiausias ir pigiausias būdas vasaros metu kieme džiaugtis vandens malonumais. Juolab, šiuo metu baseinų pasirinkimas yra toks platus, kad kiekvienas ieškantis nesunkiai atras tai, kas jam atrodo tinkamiausia ir labiausiai atitinka galimybes.

Lauko baseinai turėtų būti pasirenkami įvertinus kelis kriterijus. Trumpai juos aptarsime, kad paieškos būtų sistemingesnės.

  1. Pirmiausia reikia nuspręsti, ar Jums reikalingas vienkartinis, ar daugkartinio naudojimo baseinas. Vienkartiniai dažniausiai būna pripučiami ir po pirmojo sezono antrą jau nebelabai nori tarnauti. Žinoma, vienkartiniai pigesni, tačiau ar ne geriau kartą investuoti didelesnę sumą ir paskui ilgai džiaugtis baseinų nauda?
  2. Žinoma, tuo pačiu reikia įvertinti ir Jums reikalingo baseino dydį. Kol vieni perka baseinu tik mažamečiams vaikams, tuo tarpu kiti suaugusieji taip pat nori džiaugtis nuosavo baseino privalumais. Priklausomai nuo to, kas maudysis baseiną, reikia ir atitinkamo dydžio.
  3. Įvertinkite iš kokios medžiagos baseinas padarytas. Šiuo metu itin populiarūs guminiai, tačiau galima įsigyti ir medinius, ir plastikinius. Pastarieji kur kas tvirtesni, tačiau jiems reikia kur kas daugiau vietos. Įvertinkite, kur laikysite baseiną ne sezono metu.
  4. Žinoma, tuo pačiu reikia įvertinti ir tai, kad baseinai skiriasi savo stiliumi. Juk tai gali būti nuostabus sodo akcentas, kuris trauks aplinkinių dėmesį savo žavesiu. Ieškokite stilingo baseino, kuris puikiai derėtų prie Jūsų sodo aplinkos.
  5. Galiausiai, kai kurie baseinai turi labai modernias vandens keitimo technologijas. Specialūs mechanizmai leidžia sutaupyti labai daug labai daug laiko, tačiau apskritai keisti vandenį net ir rankiniu būdu nėra labai sunku.

Lauko baseinai iš Savona.lt gali suteikti galimybė mėgautis fantastiškomis atostogomis paprasčiausiai savo sode. Tokiu atveju sutaupysite daug laiko, pinigų ir visa šeima smagiai leis laiką. Nebūkite priklausomumas nuo oro!