Finansai,  Įvairūs,  Paslaugos,  Verslas

Ilgalaikis kreditas: kada jo negausite

ilgalaikis kreditasNemaža dalis žmonių, kurie ieško ilgalaikio kredito, yra suklaidinti įvairiausių gandų, todėl neretai pasigirsta visokiausių nuogąstavimų, jog kreditoriai nenori jiems skolinti pinigų dėl nepaaiškinamos priežasties. Ilgalaikis kreditas, kaip ir kitos paskolos, turi būti suteikiamas atsižvelgiant į visus sąžiningumo principus t.y. kiekvienas paskolos teikėjas riziką turi vertinti pagal tam tikras nuostatas. Visi klientai turi būti atsakingi ir pasiruošę vykdyti savo įsipareigojimus, o ar jie tokie yra – matyti gali kiekvienas paskolos teikėjas.

Kreditai negali būti suteikiami asmenims, kurie yra nemokūs ir neatsakingi. Trumpai tariant, mūsų šalyje yra galiojančios tam tikros nuostatos, kuriomis turi remtis kiekvienas kredito teikėjas. Jose yra aiškiai apibrėžiama, kad klientai, kurie anksčiau yra turėję finansinių problemų ir neatsiskaitė su kažkokiais paslaugų teikėjais, negali gauti paskolos. Tai galioja visiems ir turite suprasti – net ir bankams yra keliamas toks reikalavimas neskolinti nemokiems asmenims. Galvojate, kaip kredito tiekėjai mato tokią informaciją? Tai parodo jūsų kredito istorija, kurioje atsispindi jūsų finansinė charakteristika. Joje yra apibrėžiamas rizikingumo lygis t.y. jeigu anksčiau buvote nemokus ir vis dar turite nepadengtų įsiskolinimų, tai jūsų kredito istorijoje ir reitinge bus rašoma, kad skolinti jums yra be galo rizikinga, todėl joks paslaugų teikėjas nenorės turėti su jumis reikalų ir nekalbame vien tik apie kreditus – jūs negausite ir jokių paslaugų išsimokėtinai.

Pajamos turi užtikrinti, kad jūs visus savo finansinius įsipareigojimus vykdysite laiku. Kredito teikėjai iš gaunamos informacijos vertina jūsų galimybes t.y. jeigu jie mato, kad jūsų nuolatinės pajamos yra per mažos, tai faktas, kad kredito gauti negalėsite. Paprasčiausiai, jūsų pajamų ir išlaidų santykis turi būti stabilus ir nekeliantis pavojaus naujų paslaugų užsakymui ir tai galioja kreditų rinkoje. Pirmiausia, turite uždirbti pakankamai, kad galėtumėte skolintis ir tą paskolą sėkmingai gražinti dalimis, o jeigu tokių galimybių nėra, tai jums net nereikėtų vargti ir bandyti gauti ilgalaikę paskolą – atsakymas iš kreditoriaus bus tikrai neigiamas.

Paskolos nėra suteikiamos asmenims, kurie neturi pakankami metų. Įprasta, kad atsiranda vis daugiau bandančių sukčiavimo būdų gauti kreditą t.y. neretai tam tikri asmenys meluoja ir pateikia nekorektišką informaciją apie savo amžių – kreditoriai viską mato, todėl bandyti apgauti taip pat nereikėtų vargintis.

Pirmiausia įvertinkite savo galimybes patys, nes skolinantis, kiekvienas kreditorius tai vis tiek padarys už jus.