Finansai,  Paslaugos

Kam naudinga paskolos skaičiuoklė?

Jeigu planuojate skolintis, patekę į kredito įmonės puslapį, netrukus pamatysite, kad yra toks dalykas – paskolos skaičiuoklė. Ji jums padės įsivertinti ir apskaičiuoti, kiek, kokiomis sąlygomis būtų geriausia skolintis. Gal net įvertinsite keletą skirtingų atvejų ir palyginsite keleto skirtingų skaičiuoklių pasiūlymus, ir tik tada nuspręsite, ką skolintis.

Kaip ja naudotis

Verta ja naudotis svarstant apie vartojimo paskolą. Gal nereikia tiek žiūrėti, kaip veikia bvkkmn skaičiuoklė, nes ši svarbesnė ekonomistams ir tiems, kam skolos yra verslas. Tačiau jeigu ieškote tiesiog patogaus vartojamojo kredito, tai tokia normali skaičiuoklė jums padės. Ji bus kelių tipų. Vienas tipas: tai tiesiog didelė lentelė, kurioje galite pasižiūrėti, kiek kainuotų tam tikra jūsų norima suma, skolinantis ją kažkokiam laikotarpiui. Ši lentelė leidžia plačiai palyginti įvairius variantus: skirtingas sumas tam pačiam laikotarpiui, ar skirtingus laikotarpius vienai sumai. Kaskart rezultatai atsispindės tame, kiek jūs norite skolintis, ir kiek reikės grąžinti. Palūkanos, kitaip vadinamos kredito kaina, ir bus tai, kas skirsis esant kitokioms aplinkybėms.

Paskolos skaičiuoklė – kur ją rasti:

  • Pagrindiniame paskolos teikėjo puslapyje;
  • Atskirame svetainės polapyje;
  • Google sistemoje suvedus raktažodžius „kredito skaičiuoklė“, iškart ją rasite.

Kodėl verta naudotis skaičiuokle

Jeigu prieš akis vartojimo kredito skaičiuoklė, tai galbūt įdomu, kam ji naudingiausia? Tai žinoma yra geriausias būdas neapsigauti. Su skaičiuokle pasirinkite tinkamiausią variantą. O be to, ja paprasta naudotis. Jeigu mokate naudotis internetu, tai suprasite ir, kaip naudotis skaičiuokle. Ji bus ne tik lentelė, kaip buvo minėta aukščiau, bet galės būti ir kitokie variantai. Gal tiesiog į kažkokius laukelius suvesite sumas, kiek laiko norite grąžinti, ir kokią sumą gauti, o gal net ir – kokios dabartinės pajamos. Pamatysite, kiek galite pasiskolinti, kiek tai kainuos. Kitais atvejais, galbūt skaičiuoklė veiks liniuočių principu, kur pažymėsite su pele norimus skaičius. Tačiau būtent skaičiuoklės parametrai padės jums nuspręsti tam tikrus dalykus. Pavyzdžiui, galbūt lengviau nuspręsite, kokią sumą skolintis. Tai nebus aišku iš karto, nes nežinosite, kiek tai kainuoja. Arba – kokiam laikotarpiui. Naudositės ta skaičiuokle ir įsivaizduosite tuos variantus savo gyvenime. Kaip jums sektųsi tokias sumas grąžinti? Ką jums tai reikštų? Pamatysite, kad beveik visada labiau apsimokės skolintis trumpesniam laikotarpiui, nes tada bus mažesnės palūkanos. Tačiau, deja, irgi nereikėtų užsimoti per daug ir skolintis tokiam trumpam laikui, kad nepajėgtumėte grąžinti tokiomis didelėmis įmokomis.

Verta palyginti skirtingų skolintojų variantus

Taip pat Paskoliukas pasiūlys jums variantus su savo skaičiuokle. Ar kitose kredito teikimo įmonėse bus tos pačios sąlygos, tie patys skaičiuoklių parodymai? Negali žinoti. Verta panagrinėti, ką siūlo kiti variantai skaičiuoklėse. Tą būtinai padarykite, ir tuomet galėsite žinoti, kur jums geriausia skolintis.

Įvairias paskolų skaičiuokles žmonės naudoja net ir tada, kai neturi konkretaus tikslo skolintis. Skaičiuoklė turi kažkiek interaktyvaus ir žaismingo žaidimo požymių, todėl kartais tiesiog smagu pasvajoti, kad kažką galbūt įsigytumėte už kažkokius pinigus, ir kad būtent tokios priemonės kaip šios skaičiuoklės, galėtų padėti pamatyti, kiek jūs galite pasiskolinti, kiek tai kainuotų. Paprastai taip galvojama, kai svajojama apie didesnes išlaidas, tokias kaip būsto ar automobilio pirkimą, investavimas į verslą, būsto remontas, galbūt išlaidos didelei svajonių kelionei ir pan.