Namams

Idėjos, norintiems nebrangiai ir greitai atnaujinti namus

Plastikiniai langaiKo gero, daugelis žmonių sutiks, jog būtent namai geriausiai tinka ramiam poilsiui. Vis dėlto, kad leisti laisvalaikio namuose nepabostų, būtina kartas nuo karto atnaujinti savo būstą. Ko gero, daugelis jau spėjo pagalvoti, jog tokie namų atnaujinimai reikalauja nemažų išlaidų. Vis dėlto, reikia pabrėžti, jog tai nėra teisingas mąstymas – pasirodo, jog namus galima atnaujinti neišleidžiant didelių sumų. Nežinote, kaip tai padaryti? Atkreipkite dėmesį į šias idėjas.

Nauji roletai arba žaliuzės

Ne veltui yra sakoma, jog langai – tai namo akys. Pasirodo, jog langai gali tapti puikia užuomina tiems, kurie nori nebrangiai atnaujinti savo namus. Būtent langai, kuriuos puošia nauji roletai arba žaliuzės, gali greitai atnaujinti visą jūsų namą. Jei jūsų namuose jau buvo roletai ar žaliuzės, o dabar planuojate įsigyti naujus, stenkitės, jog naujieji roletai arba žaliuzės savo išvaizda kuo daugiau skirtųsi nuo tų, kurie jums tarnavo ilgus metus – pasinaudojus šia gudrybe pasikeitimas bus akivaizdus. Na, o jei norite dar didesnių pasikeitimų, išrinkite įvairiais priklijuojamas dekoracijas (gėlės, drugelius ir pan.), kuriomis bus puošiamos jūsų namuose esančios žaliuzės ar roletai.

Durų dekoracijos

Ką pirmiausia pamato žmogus, užsukęs į svečius ir įžengęs  į jūsų kiemą? Savaime supranatama, pirmiausia yra pamatomas eksterjeras. Durys (nesvarbu kokios jos būtų, šarvuotos durys ar paprastos) taip pat yra viena iš eksterjero dalių. Būtent durys galiu tapti ta detale, kurią galima atnaujinti siekiant pasikeitimų savo namuose. kuo turėtų būti puošiamos durys, saugančios jūsų namų privatumą? Bene pati paprasčiausia priemonė, kuria galima papuošti savo namų duris, yra vainikai. Ir nors daugelis vainikus kabina tik artėjant didžiausios metų šventėms, reikia pasakyti, iš augalų šakelių supintas vainikas, puošta gėlėmis ar kankorėžiais, puikiai atrodys bet kuriuo metų laiku.

Tapetai ar sienų perdažymas

Naujos spalvos namuose visada padeda juos atnaujinti, o tą padaryti užtrunka neilgai. Perdažyti sienas galite patys ar susirasti statybininkus, kurie kokybiškai tai padarys už jus. Spalvoti, ornamentuoti tapetai taip pat įneša į Jūsų namus jaukumo.