Įvairūs

Gėlių pristatymas – dėmesio verta dovana

Dažnai būna sudėtinga nuspręsti, kokią dovaną išrinkti viena ar kita proga. Žinoma, galite rinktis tradicinę šokolado dėžutę, tačiau tuomet taip pat kyla daugybė klausimų! Kokios rūšies šokoladą pasirinkti? Kokio gamintojo šokoladą labiausiai mėgsta? Ar dovanos gavėjas apskritai mėgsta šokoladą? O gal saldumynų jis griežtai atsisako? Esant tokiai didelei skonių įvairovei, lengva pasimesti. Tačiau jei tokioje situacijoje jums pagelbės Gelininkai.lt gėlių pristatymas į namus, visų minėtų dilemų galėsite išvengti. Taigi, įdomu pažvelgti į keletą priežasčių, kurios lemia tai, jog gėlių pristatymas tampa labai puikiu pasirinkimu.

Įrodyta, kad gėlės teigiamai veikia žmonių požiūrį į jus

Kiekvienas dovanodamas dovaną nori padaryti gerą įspūdį. O Rutgerio universiteto psichologų atlikto tyrimo rezultatai rodo, jog gėlės gali būti labai veiksmingas pasirinkimas siekiant tokio tikslo.

Tyrimo metu buvo aiškinamasi, ką apie mus pasako mūsų pasirinktos dovanos ir kaip jos veikia kitų žmonių požiūrį į mus. Tyrimo rezultatai parodė, kad, palyginti su kitomis dovanomis, į tuos, kurie siunčia gėles, žiūrima kaip į sėkmingus, rūpestingus ir emociškai protingus žmones.

  • Tiek vyrai, tiek moterys, dovanojantys gėles, laikomi laimingais, daugiau pasiekusiais, stipriais, gabiais ir drąsiais žmonėmis;
  • Vyrai ir moterys atrodo emociškai išmintingesni; susidaro įspūdis, kad jie moka veiksmingai reikšti savo jausmus ir skiria laiko kitų jausmams suprasti;
  • Gėles dovanojančios moterys laikomos labiau vertinančiomis grožį ir gamtą.

Gėlės gali sustiprinti ryšį

Pasirinkus pasinaudoti gėlių pristatymo į namus paslaugomis atsiranda puiki proga sustiprinti ryšį su kitu žmogumi. Gėlės – tai puiki spontaniška dovana, kurią galima siųsti ir be jokios rimtos priežasties, tokios kaip gimtadienis ar išleistuvės. Jos leidžia gavėjui žinoti, kad apie jį galvojate arba esate dėkingi už jūsų bendrą ryšį.

Kadangi gėlės paprastai yra laikomos daugiau dėmesio sulaukiančiose namų ar darbo vietose, jūsų mylimas žmogus kiekvieną kartą, kai tik į jas pažvelgs, pagalvos apie jus, todėl jausis artimesnis ir labiau su jumis susijęs. Be to, dar labiau sutvirtinsite ryšį, jei pagalvosite ir apie tai, kokias gėlių kompozicijas, gėlių rūšis ir spalvas labiausiai mėgsta jūsų antroji pusė. Didesnis dėmesys šioms detalėms leis jūsų brangiam žmogui suprasti, kad atidžiai klausotės ir esate dėmesingi jų pomėgiams ir skoniui.

Gėlės sustiprina emocinę sveikatą ir mažina stresą

Jei kada nors gavote gėlių siuntą, žinote, kaip malonu, kai akimirksniu užplūsta laimė, dėkingumas ir susijaudinimas sužinojus, kas yra atsakingas už tai, kad atsiuntė jums tokią gražią dovaną.

Dešimt mėnesių trukusiame tyrime buvo siekiama ištirti, kokį poveikį gėlių pristatymas į namus gali turėti asmeninei emocinei savijautai. Mokslininkai tyrė ryšį tarp gėlių ir pasitenkinimo gyvenimu, nagrinėdami dalyvių elgesio ir emocines reakcijas į gėlių gavimą. Rezultatai parodė, kad gėlės turi nepaprastą gebėjimą sustiprinti pozityvumo jausmą ir bendrą emocinę sveikatą. Pagrindinės išvados buvo tokios:

  • Gėlės iš karto daro įtaką laimei. Visi tyrimo dalyviai, gavę gėlių, nuoširdžiai nusišypsojo, taip parodydami nepaprastą džiaugsmą ir dėkingumą. Ši reakcija buvo universali – pasireiškė visose amžiaus grupėse.
  • Gėlės turi ilgalaikį teigiamą poveikį nuotaikai. Tyrimo dalyviai teigė, kad gavę gėlių jautėsi mažiau prislėgti, neramūs ir susijaudinę, labiau džiaugėsi ir jautė pasitenkinimą gyvenimu.
  • Gėlės užmezga intymų ryšį. Gėlės paskatino aktyvesnį bendravimą su šeima ir draugais.

Gėlės sukuria tikrą šventinę atmosferą

Gėlių pristatymas į namus – puikus pasirinkimas, kai tikrai norite nuoširdžiai nustebinti ir sukurti tikrą šventinę bei džiaugsmingą atmosferą. Į namus visiškai netikėtai pristatytos gėlės visuomet padaro didžiulį įspūdį, pripildydamos namus ryškiomis spalvomis ir labai maloniais kvapais. O visų geriausia gėlių pristatymo dalis yra ta, kad jūsų žinutė tampa vieša, todėl ne tik gėlių gavėjas, tačiau ir aplinkiniai žmonės sužino, kad jums rūpi! Be to, gėlių pristatymas ypač veiksmingas, kai negalite dalyvauti renginyje. Ši dovana yra gyva ir traukia aplinkinių dėmesį.