Mada

Drabužiai internetu: nuo ko priklauso jų kainos?

DrabužiaiŠiandien drabužiai internetu atrodo toks įprastas ir jau nieko nebestebinantis reiškinys, jog atrodo, kad šis procesas yra tapęs šiuolaikinių žmonių gyvenimo dalimi. Ir nors su tokia nuomone tikrai negalima sutikti, reikia pastebėti dar ir tai, jog galima išskirti pavienius dalykus, kurie yra susiję su šiuo procesu ir kelia klausimą.  Vienas iš jų yra toks: nuo ko priklauso tai, kiek kainuoja drabužiai internetu? Pasirodo, yra keli veiksniai, apie kuriuos ir pakalbėsime.

Drabužio savikaina

Ko gero, pats svarbiausias veiksnys, nuo kurio priklauso, kiek kainuos drabužiai internetu, yra drabužio savikaina. Kaip žinia, būtent drabužio savikaina (nepriklausomai nuo to, koks drabužis būtų), parodo tikrąją jo vertę. Jei kalbėtume nuo ko priklauso drabužio savikaina, galėtume išskirsti tokius veiksnius: medžiaga, iš kurios pasiūtas drabužis, modelis, dekoravimo detalių gausa ir pan.

Antkainis

Visos prekės (nepriklausomai nuo jų paskirties), kurios yra prekyboje, susietos su antkainiu. būtent antkainis yra tas elementas, kurio dėka prekybininkai gauna pelną. Nors ir yra keletas priežasčių nuo kurios priklauso, koks bus antkainio dydis,  reikia pasakyti, jog pats svarbiausias veiksnys šioje situacijoje yra paties prekybininko valia, būtent jis priima galutinį sprendimą dėl antkainio dydžio. Savaime suprantama, kuo prekybininkas pasirenka didesnį antkainį, tuo didesnė yra galutinė drabužio kaina. Būtent dėl šios priežasties nesunku suprasti, kodėl didelė dalis žmonių, ieško prekių, kurių antkainis būtų kuo mažesnis – tai sutiekia progą sutaupyti.

Pristatymo paslaugos

Kalbant apie tai, kiek kainuoja drabužiai internetu, negalima nepaminėti ir pristatymo paslaugų, Ir nors pristatymo mokestis nėra įskaičiuojamas į drabužio kainą, reikia priminti, jog atliekant užsakymą bei apmokėjimą už išsirinktas prekes, kartu sumokamas ir pristatymo mokestis. Beje, nors kiekviena elektroninė parduotuvė pati nustato šio mokesčio dydį, reikia pasakyti, jog jis dažniausiai siekia nuo kelių iki keliolikos litų, pristatymas į užsienio šalis yra dar brangesnis. Na, o kai kuriais atvejais, pavyzdžiui tuomet, kai prekių yra užsisakoma daugiau nei už kelis šimtus litų, jos yra pristatomos nemokamai.