Gintaro papuosalai su inkliuzu
Mada

Išskirtiniai ir vienetiniai gintaro papuošalai su inkliuzu

Gintaras yra nuostabus natūralus brangakmenis, kuris nuo seno naudojamas elegantiškiems ir madingiems papuošalams gaminti. Gintaro papuošalai su inkliuzu yra unikalūs savo spalva, forma ir inkliuzais.

Gintaro inkliuzai pasakoja mums milijonus metų menančią istoriją, kartu suteikiant mums galimybę iš arčiau pažvelgti į anuometinę gamtą ir geriau suprasti gyvūnijos pasaulio evoliuciją. Tad pasirinkus nešioti gintarinį papuošalą su inkliuzu, kartu su savimi mes kasdien nešiojame ir milijonų metų senumo istoriją!

Nuostabaus grožio unikalūs gintariniai papuošalai

Senųjų spygliuočių derva bėgant tūkstančiams ir milijonams metų buvo veikiama nuolatinio išorinės aplinkos poveikio, todėl gintaras, kurį mes šiandien laikome savo rankose, yra ypatingai unikalus ir labai vertinamas blizgiu švytėjimu pasižymintis brangakmenis. Tačiau pati unikaliausia gintaro savybė yra jame esantys inkliuzai, kurie jau daugybę metų yra intensyviai tyrinėjami mokslininkų – nuo biochemijos iki paleontologijos specialistų.

Gintaro inkliuzai yra labai vertingas elementas, dėl kurio kiekvienas gintaro papuošalas su inkliuzu tampa unikalus ir labai vertingas. Inkliuzai gintare gali būti labai skirtingo dydžio, todėl ir pačių gintarinių papuošalų dydis skiriasi. Visa tai suteikia galimybę išsirinkti tobulai kiekvieno žmogaus išskirtinį skonį atitinkantį vienetinį gintarinį papuošalą

Gintaras yra laikomas labai stipriu natūraliu gydomuoju akmeniu, kuris pasižymi kūną, protą, sielą ir mus supančią aplinką valančiomis savybėmis, kartu gebėdamas pašalinti neigiamą energiją ir subalansuoti mūsų emocijas. Jis yra šiltas liesti, jame slypi didžiulės gydomosios galios ir jis yra labai malonus nešioti prie odos. Jei esate žmogus, kuris brangina ir dievina tikrąjį mus supančios natūralios gamtos grožį, iš natūralaus Baltijos gintaro pagaminti papuošalai su inkliuzu nusipelno jūsų dėmesio ir svarbios vietos jūsų įvaizdyje.

Įspūdingai blizgantis ir nepakartojamu grožiu bei unikalumu pasižymintis gintaras yra tobulas pasirinkimas papuošalams gaminti. Gintarą su inkliuzu galite matyti tokiuose papuošaluose kaip žiedai, vėriniai, apyrankės, auskarai ir pakabukai, tad be vargo galima rasti kiekvienam iš mūsų tinkantį stulbinamo grožio papuošalą. Kai kurie žmonės taip pat gintarą su inkliuzu renkasi nešioti kaip laimę nešantį talismaną.