Įvairūs

Dėl vandentiekio avarijos Šeimyniškių g. 38

Šiandien apie 12 val. Šeimyniškių g. 38, važiuojamoje dalyje tarp I ir II eismo juostų, pažeidus asfalto dangą pradėjo veržtis vanduo. Operatyviai į įvykio vietą buvo nusiųsta „Vilniaus vandenų“ avarijų likvidavimo brigada. Pirminiais duomenimis avarija įvyko dėl vandentiekio linijos pažeidimo – t. y. dėl sezoninių grunto svyravimų ir daromo poveikio įrangai galimai buvo pažeista viena strateginių vandentiekio linijų, kuriuo vanduo tiekiamas centrinei miesto daliai, Žirmūnams.

Vis tik vandens tiekimas aplinkinių gatvių ir rajonų gyventojams nebuvo sutrikęs. Nuo besiveržiančio didelio vandens kiekio įlūžusi asfalto danga  ir susidariusi įgriuva laikinai užpilta, tad eismui jokios įtakos neturi – automobiliai ir visuomeninis transportas gali pravažiuoti.

Šiuo metu avarija įvykio vietoje dirbančių specialistų brigados jau yra lokalizuota. Žalos aplinkiniams avarija nepadarė, eismo nesutrikdė, avarija neturėjo įtakos ir šiandien Vilniaus mieste vykstančiam  bėgimo maratonui.  

Avarijos priežastys toliau bus tiriamos. Kadangi avarija įvyko judrios gatvės važiuojamoje dalyje, siekiant nesustabdyti eismo ir vilniečiams bei miesto svečiams nesukelti nepatogumų, avarijos pasekmės bus šalinamos tik naktį – trūkusio vamzdžio remonto darbai prasidės šiąnakt po vidurnakčio. Tikimasi, kad iki paryčių jie bus baigti. Likvidavus avariją, kelio danga taip pat bus atstatyta, tuo pasirūpinti įpareigoti bendrovės „Vilniaus vandenys“ partneriai.

Pranešimą paskelbė: Renata Smalskė, UAB „Vilniaus vandenys“
Dėl vandentiekio avarijos Šeimyniškių g. 38