Įvairūs

„Cloudeon“ tampa „Devoteam Lietuva“ ir atliks pagrindinį vaidmenį įgyvendinant Prancūzijos bendrovės ambicijas debesijos valdomų paslaugų srityje

Lietuvoje veikianti danų debesijos technologijų įmonė „Cloudeon“ tapo daugiau nei 10 000 darbuotojų turinčios prancūzų informacinių technologijų kompanijos „Devoteam“ dalimi. Šiais struktūriniais pokyčiais bus siekiama didinti grupės valdomų debesijos paslaugų mastą tarptautiniams bendrovės klientams bei reikšmingai auginti valdomų paslaugų apyvartą. Užsibrėžtiems tikslams įgyvendinti tarptautinė informacinių technologijų kompanija komandos pastiprinimo dairosi ir Lietuvoje.

„Po mūsų įmonės įsigijimo tęsėme bendrovės integraciją į „Devoteam“ – kompaniją, kuri idealiai atitinka mūsų įmonės kultūrą ir verslo tikslus. Esame įsitikinę, kad tai bus puikus tramplinas mūsų verslo plėtrai. Mūsų komandos indėlis yra labai svarbus stiprinant „Devoteam“ ambicijas, susijusias su valdomomis paslaugomis. Bendrovė „Cloudeon“ atliks svarbų vaidmenį visame debesijos technologijų procese, kad galėtume nuolat padėti savo klientams“, – sako „Cloudeon“ generalinis direktorius Søren Dandanell.

Tapus „Devoteam“ dalimi, „Cloudeon“ padalinys Lietuvoje nuo šiol bus žinomas „Devoteam Lietuva“ vardu. Bendradarbiaudama su trimis pagrindinėmis debesijos technologijų lyderėmis – „Amazon Web Services“ (AWS), „Google Cloud Platform“ (GCP) ir „Microsoft Azure“ – „Devoteam Lietuva“ veiks kaip pagrindinis pirmaujančios technologijų konsultacijų bendrovės „Devoteam“ debesijos paslaugų kūrimo centras. Bus teikiamos debesijos valdomos paslaugos ir plėtojamos debesijos valdymo platformos.

Įmonės atstovų teigimu, pagrindinį Lietuvos komandos dėmesį numatoma telkti į „Devoteam CMP“ plėtrą. Be to, „Devoteam Lietuva“, kartu su „Devoteam M Cloud“ integruos „Amazon Web Services“ bei „Google Cloud Platform“ valdomų paslaugų veiklą. Pagrindinė „Devoteam“ ambicija – pasiekti 10 proc. apyvartos iš jų valdomų paslaugų.

„Šiandieniniame skaitmenizacijos pasaulyje debesijos platformos įgauna ypatingą svarbą, tad džiaugiamės tapę informacinių technologijų gigantės dalimi. Iki šiol bendradarbiavę tik su Skandinavija, dabar turėsime galimybę plėsti savo akiratį kitose Europos šalyse. Kryptingai vadovausimės jų geruoju pavyzdžiu ir plėtosime naujausias debesijos diegimo tendencijas. Itin daug dėmesio skirdami inovacijoms, duomenų mokslui, automatizacijai, saugumui, atitikčiai, ir toliau sieksime būti patikimais partneriais savo klientams“, – komentuoja „Devoteam Lietuva“ generalinis direktorius Darius Janulevičius.

Vykstant tokiems pokyčiams, 25-erius metus patirties ir daugiau kaip 10 000 darbuotojų turinti „Devoteam“ talentų dairosi ir Lietuvoje. Prie daugiau nei 20-yje šalių Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regionuose veikiančios įmonės kviečiami prisijungti debesijos operacijų inžinieriai bei debesijos inžinieriai. Šiuo metu „Devoteam Lietuva“ turi 20 laisvų darbo vietų bei kviečia prisidėti prie debesijos technologijų inovacijų kūrimo.

„Cloudeon“ – nuo 2021 m. rugsėjo Prancūzų IT kompanijai „Devoteam“ priklausanti bei beveik šimto ekspertų komandą turinti bendrovė. Įmonė specializuojasi debesijos kompiuterijos metodologijų, procesų ir lankstaus projektų valdymo srityje, užtikrindama greitą ir vertingą rezultatą klientams. Įmonė turi aukščiausio lygio sertifikatus  „Microsoft Azure Expert MSP“ bei „Microsoft Gold Partner“. „Cloudeon“ taip pat yra užmezgusi partnerystes su „Google“ ir „Amazon Web Services“ bei visiškai atitinka „Devoteam“ daugialypės debesijos (angl. multi-cloud) strategiją. Savo veiklą bendrovė vykdo dviejose šalyse – Danijoje ir Lietuvoje, kuriose turi savo biurus Kopenhagos, Orhuso, Vilniaus ir Kauno miestuose.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB