www.musuvaikams.lt
Pirkiniai

Brangios ir pigios prekės vaikams.

Kuo skiriasi brangios ir pigios prekės vaikams?

Pagrindinis ir turbūt vienintelis aspektas, kuris šauna į galvą, kai perskaitai tokį sakinį, tai yra, kad brangios ir pigios prekės vaikams skiriasi vien tik tuo, kad jų kaina yra labai jau skirtinga. O realiai žiūrint, po kainos skirtumu slepiasi labai daug prekės skirtumų, kurie prekes vaikams, na ir suaugusiems, padaro išskirtines.
Esminis skirtumas, kas slepiasi po kaina, yra tai, kad prekė arba yra kokybiška, arba yra padaryta atmestinai.
Antru punktu galima drąsiai užvardinti tai, kokios medžiagos buvo panaudotos gaminant prekes vaikams. Ar tai buvo toksiškos ir pavojingos vaikų sveikatai medžiagos, ar tai yra nekenksmingos ir ištirtos medžiagos, kurios nedaro žalos mūsų vaikams, ir nesukelia jokių pašalinių alerginių reakcijų.
Trečiu aspektu galime paminėti tai, kad kaip prekė vizualiai atrodo, ir kaip ji yra pateikiama prekybai. Juk sutikime, kad prekė vaikams, ar suaugusiems, kuri yra puikiai marketinguojama, reklamuojama ir yra parduodama gražioje pakuotėje, yra žymiai patrauklesnė, negu ta prekė, kuri yra niekam nežinoma, ir stovi lentynos pakraštyje, dar ir apdulkėjusi nuo stovėjimo. Šiuo atveju, manau, daugelis iš mūsų renkamės būti reklamos „aukomis“ ir perkame prekę, kuri yra gražesnė ir deramai išreklamuota, negu tą, kaip minėjau, kuri stovi lentynos pakraštyje ir jos dėžutė jau nuo senumo yra pageltusi.
Paskutinis aspektas, bet mano manymu, pats svarbiausias, yra tas, kad kai perkame prekes vaikams, mes turėtume atsižvelgti į kainos ir kokybės santykį. Juk negalima vaikų išlepinti, perkant jiems brangesnes prekes negu perkame sau, bet ir nesinori savo vaikams pirkti nekokybiškas ir šlamštu vadinamas prekes. Tad ir turime pasitelkti sveiką nuovoką, komentarus ir atsiliepimus internete, konsultantų patarimus parduotuvėje, ir priimti teisingą sprendimą, kurią prekę pirkti, pigią ar brangią, kokybišką, ar vidutinišką, populiarią ar tik šiaip gražią ir įdomią prekę vaikams.
Visada viskas atsisuka į mūsų piniginės gylį, tad rinkimės prekes būtent pagal tai, kokio gylio ir yra mūsų ta piniginė.