vonios sviestuvai
Įvairūs,  Namams,  Pirkiniai

Vonios šviestuvai turi būti perkami atsižvelgiant į saugumą

Baigiate projektuoti vonios kambarį ir liko tik išsirinkti šviestuvus? Būtina pabrėžti, kad vonios šviestuvai turėtų būti pasirenkami kiek atsakingiau, nes vis dėlto – vonios kambaryje drėgmės lygis yra didesnis, todėl visi šviestuvai turės būti tam atsparūs. Taip pat rekomenduojama šių šviestuvų montavimo metu samdyti profesionalus – neturintiems patirties ir žinių yra nesunku pridaryti klaidų, kurios vėliau gali sukelti pavojų. Renkantis vonios šviestuvus reikėtų nepamiršti, kad ne įprasti prekybos centrai juos siūlo geriausiomis kainomis. Būtent internetu prekiaujantys pardavėjai gali pasiūlyt didžiausią asortimentą ir geriausias kainas. Vonios šviestuvus internetu norintys įsigyti gyventojai turėtų apžiūrėti bent kelių el. parduotuvių pasiūlymus.

Renkantis el. parduotuves, labai svarbu, jog paskubomis neužsakytumėte šviestuvų nepasižiūrėję kokias kainas nustato kiti pardavėjai. Tikėtina, kad kiekvienoje el. parduotuvėje rasite tuos pačius gaminius, tačiau taip pat bus nemaža tikimybė, kad vienoje kainos bus mažesnės, o kitose parduotuvėse – didesnės. Dėl to ir siūloma atsižvelgti į kelių parduotuvių pasiūlymus. Be abejo, reikia pabrėžti, kad kartais nuotraukose vaizduojami gaminiai gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, viena parduotuvė vonios šviestuvus gali pardavinėti už vieną kainą, o kita – už kitą. Reikia žinoti, kad kartais gamintojai nesutampa ir tiek.

Trumpai tariant, kai kurie iš pažiūros vienodai atrodantys vonios šviestuvai gali būti skirtingų gamintojų. Būtent gamintojai ir lemia kokios bus kainos. Žinoma, jeigu tas pats gamintojas nurodomas abiejose el. parduotuvėse, tai kainos priklausys nuo pardavėjų užsikelto antkainio. Tiesiog turėtumėte rinktis šviestuvus tinkamai apžvelgę pateikiamą informaciją ir tiek.

Vonios šviestuvus internetu norintys įsigyti pirkėjai taip pat turi žinoti, kad visi gaminiai gali būti skirtingi ir pagal specifikaciją. Tai reiškia, kad vienuose šviestuvuose gali būti montuojamos LED lemputės, kituose šviestuvuose tos lemputės būna integruojamos. Tad, rinkdamiesi šviestuvus, būtinai įvertinkite visus niuansus. Ekspertai pataria rinktis tuos šviestuvus, kurie yra izoliuoti nuo vandens ir drėgmės. Tai būtų saugesnis pasirinkimas. Taip pat pabrėžiama, kad nevalia rinktis tokių šviestuvų, kurių kainos yra neadekvačiai mažos, nes tai gali signalizuoti, jog siūlomas šviestuvas nėra aukštos kokybės.