Mada

Basutės 2016 – kuo avėsime šią vasarą?

Basutes
Basutes

Basutes angliskai vadinamos “sandals”. Būtent sandalų tipo basutės mergaitei ir basutės berniukui, šiemet, bus populiariausių viršūnėse. Moterims kūrėjai taip pat nepašykštėjo darbo valandų ir pateikė stulbinančių naujienų.

Basutės su platforma

Šių metų pavasario – vasaros avalynės mada ant pjedestalo vėl užkelia basutes su platforma. Jeigu jaučiate silpnybę aukštiems kulnams, šiemet, jausitės lyg žuvis vandenyje, nes su platformomis galės konkuruoti tik basutes ant kulno. Ypatingai populiarios bus basutes storu kulnu. Dar geriau, jeigu kulnas kvadratinis.

Įdomiausia tai, kad vėsesniems vasaros vakarams dizaineriai siūlo basutes su kulnais arba basutes ant platformų avėti su ilgomis kojinėmis. Praktiška, nešalta ir labai stilinga. O taip pat priderinama prie bet kokio aprangos derinio.

Sandalai arba basutės per pirsta

Pirmenybę teikiančioms patogumui praktikėms šiemet siūlomos sandalų arba basučių per pirsta tipo apavas. Pastarosios gali būti pagamintos iš įvairiausių medžiagų – nuo verstos odos iki medvilnės. Viena populiariausių pavasario – vasaros tendencijų – plokščiapadė avalynė.

Kutai grįžta su trenksmu

Svarbu, kad būtų basutes moteriskos, dar geriau jeigu laivelio formos, o visai gerai, jeigu patogios.

Apskritai kalbant apie įaunamus, šlepečių tipo avalynės tipus, šiemet nei vienas tipas nebus nustumtas į mados užribį. Tačiau geriausiai bus įvertintos kiek įmantresnės variacijos – storapadžiai, verstos odos ar siuvinėti ar puošti kutais.

Spalvinė gama taip pat nėra itin sarbi. Žiemą vaikštome su tamsių spalvų avalyne, tad vasarą galime sau leisti atsigriebti ir batų dėžę pripildyti geltonų, raudonų, baltų ar žalių batų poromis. Basutes yra vienas reikalingiausių vasaros apavo tipų.  Šiemet, itin madingos bus kvadratiniais ir dryžuotais raštais puoštos basutės. Taip pat podiumus užkariavo blizgios tekstūros basutes ir nesvarbu ar jos blizga dėl medžiagos, ar dėl siuvinėtų karoliukų.

Basutes mergaitėms ir berniukams šiemet patariama rinktis klasika jau tapusius sandalus. Patogu, norėdami, kad vaiko basutės leistų laisvai “kvėpuoti” vaiko kojytėms, nepagailėkite laiko perbėgti per parduotuves. O jeigu laiko nėra moteriskos basutes internete visuomet leis išrinkti ir išsirinkti avalynę pigiau, išvengti stumdymosi eilėse, o taip pat pasirinkti iš didelio prekių katalogo.