Transportas

Automobilio žibintai, kur jų ieškoti?

Dienoms trumpėjant mūsų kelionės į darbą ir atgal darosi vis tamsesnės. Tiek ryte, tiek vakare, mes sėdame už vairo, kai yra tamsu. Vis daugiau vairuotojų šiandien ieško būdų, kaip pagerinti savo transporto priemonių priekinių žibintų veikimą. Augant vyresnio amžiaus vairuotojų demografijai, daugėja ir vairuotojų, turinčių regėjimo sutrikimų. Prie to pridėjus suaugusiųjų, sergančių I ir II tipo diabetu, dėl kurio gali pablogėti regėjimas, skaičių, nenuostabu, kad daugelis automobilių ir lengvųjų automobilių gamintojų stengiasi neatsilikti nuo ryškesnių transporto priemonių priekinių žibintų paklausos.

Kaip patikrinti ar žibintai veikia ir kur jų ieškoti norit juos pakeisti

Jeigu vairuosite neįjungę automobilio žibintų, tikėtina, kad gausite baudą. Visose transporto priemonėse privaloma turėti tam tikrus žibintus: priekinius ir galinius žibintus, indikatorinius žibintus ir valstybinio numerio lemputes, taip pat svarbu yra ir priešrūkiniai žibintai, kurie naudojami esant dideliam rūkui kelyje. Šios lemputės užtikrina, kad jūsų transporto priemonė būtų saugi. Kai jie veikia netinkamai, rizikuojate nematyti kelio, o kiti vairuotojai nematys jūsų.

Jei sugedo viena indikacinė lemputė, stabdžių žibintas ar priekinis žibintas, tikėtina, kad perdegė lemputė ir ją reikės keisti. Jei sugedo abu stabdžių žibintai, gali būti, kad sugedo jungiklis esantis po pedalu.

Jei sugedo daugiau nei viena indikacinė lemputė arba priekinis žibintas, tikėtina, kad perdegė saugiklis arba grandinėje yra gedimas. Pagrindiniai saugikliai yra variklio skyriaus saugiklių / relių dėžutėje kairėje variklio skyriaus pusėje. Atsukite ir nuimkite dangtelį, kad galėtumėte pasiekti.

Norint pakeisti automobilio žibintus ir įsigyti naujus, spauskite ant nuorodos, rasite žibintų įvairovę ir  daugiau reikalingos informacijos.

Naujuose automobiliuose ne visada užtenka pakeisti tik lemputę, gali tekti keisti visą žibintą. Tai ne visada galėsite padaryti patys, kadangi reikia turėti specialius įgūdžius ir įrankius. Tokiam darbui rinkitės specializuotus bei autorizuotus automobilių servisus.