Grožis

Auksinės apyrankės – stilingas aksesuaras ne tik progoms

Ar žinojote, kad apyrankės atsirado dar akmens amžiuje? Jos buvo įvairių formų ir gaminamo sši pačių įvairiausių medžiagų. Iki šių dienų auksinės apyrankės – vienos populiariausių. Jos dėvimos ir derinamos ne tik prie kasdienės aprangos, bet ir įvairių progų metu. O šiandien apyrankės tampa populiaru aksesuaru ir vyrų tarpe.

Kaip išsirinkti apyrankes?

Turbūt bet kuriame juvelyrinių dirbinių salone pamatysite, kad auksinių apyrankių pasirinkimas yra labai platus. Tai prekės, kurios dažnai perkamos ir netgi užsakomos individualiai pagaminti. Jeigu kaip tik ieškote naujos apyrankės ir nežinote, kaip pasirinkti, pradėkite nuo apyrankės tipo.

Jeigu ieškote apyrankės, kurią norėtumėte mūvėti kiekvieną dieną, ieškokite kažko subtilaus ir lengvai priderinama prie įvairių aprangos stilių. Tai gali būti klasikinės apyrankės nesusijungiančiais galais arba grandinėlės tipo apyrankė, kuri per daug nekrenta į akis.

O jeigu ieškote išskirtinio papuošalo šventei, galima rinktis kažką ryškesnio ir drąsesnio. Pavyzdžiui, šiandien vėl į madą atkeliauja apyrankės arčiau alkūnių arba masyvios ir plačios apyrankės su įvairiais ornamentais bei graviravimu.

Kaip derinti apyrankę?

Jeigu norite, kad Jūsų dėvimi papuošalai atrodytų puikiai ir pabrėžtų Jūsų stilių, labai svarbu juos tinkamai derinti tarpusavyje. Pavyzdžiui, reikėtų žinoti, kad auksinės apyrankės geriausiai dera su auksiniais papuošalais. /neskoningai atrodo papuošalai tuomet, kai tarpusavyje derinami skirtingų spalvų aksesuarai. Nelabai gražiai atrodo atvejai, kai nešiojamos apyrankės, kurios yra geltonos spalvos, o tuo pačiu mūvimi sidabrinės spalvos balto aukso vestuviniai žiedai. Todėl dažniausiai patariama laikytis taisyklės, jog vienu metu turėtų būti dėvimi arba visi sidabro, arba aukso spalvos papuošalai.

Taip pat svarbu, kad papuošalai nebūti skirtingo stiliaus. Pavyzdžiui, apyrankės pirmiausia derinamos su kaklo papuošalais. Turi būti išlaikytas vientisas stilius ir papuošalai turi vienas kitą papildyti.

Apyrankės – tik vyrams?

Apyrankės niekuomet nebuvo tik moterų papuošalas. Net ir senaisiais laikais vyrai taip pat mielai mūvėdavo apyrankes. Tai buvo neatsiejama pasiturinčių žmonių aprangos detalė, taip pat apyrankes nešiodavo netgi riteriai. Šiandien vyriškos auksinės apyrankės taip pat yra vis dar labai populiarios. Vyriškos apyrankės yra kiek solidesnės ir dažniausiai kiek storesnės, nei moteriškos. Ir labai dažnai jos perkamos kaip dovana mylimam vyrui gimimo dienos, vestuvių, kitų švenčių proga.