Daugpilis lankytinos vietos
Kelionės

Ar pas kaimynus lankytis Daugpilyje geriau?

Keliaujam, mes lietuviai, vis daugiau ir daugiau. Ir vis toliau, vis dažniau. Įvariau ir prabangiau. Bet keliaujam daug daugiau ir labai arti – tiek po savo rajoną, po savo šalį. Išpopuliarėjo ir artimojo užsienio lankymas. Latvija, Estija, Baltarusija, Lenkija – visos šios šalys vis dažniau mato svečius iš Lietuvos. Puikus to pavyzdys yra Daugpilis – visai pasienio miestas, kurį būdami Zarasuose galite pasiekti per kokį pusvalandį. Jei viskas taip arti ir paprasta, tai kodėl gi ne? Tikrai taip, priežasčių kodėl ne tikrai nėra. Dėl to ir sakome taip, ir keliaujame, ir atrandame naujas lankytinas vietas, naujas pramogas, viskuo ir džiaugiamės.

Daugpilio lankytinos vietos

Žinoma, keliaujame dėl to, kad atrastume kažką įdomaus. Nors ne visai taip. Dažnai keliaujama ir tiesiog šiaip sau, arba dėl to, jog nekeliauti jau nebemadinga. Bet vėl mes čia kažkur grįžtam. Taigi, turistai tikisi lankytinų vietų, ieško jų ir Daugpilyje. Ką gi galime pamatyti šiame Latvijos mieste?

Be jokios abejonės, geriausiai į šį klausimą atsakytų tiesiog internetas – https://top-lankytinos-vietos.lt/lankytinos-vietos-daugpilyje/ . Nes lankytinos vietos ar pramogos Daugpilyje  nėra jau toks taip paprastai nusakomas dalykas, kad imčiau čia ir išvardinčiau viską. Viskas kur kas sudėtingiau ir įdomiau. Dėl ir reikia skaityti, ką rašo internetas, reikia klausti, ką rekomenduoja draugai. Arba ko nerekomenduoja – juk ne viskas, ką iš pirmo žvilgsnio atrodo verta pamatyti, taip ir yra. Būtent dėl to Daugpilio lankytinos vietos ne taip lengvai ir nusakomos.

Bet galime šiek tiek užvesti ant kelio. Pasižiūrėkime į patį miesto pavadinimą. Jau aišku? Na taip, pažintis su šiuo miestu būtinai turi prasidėti nuo pilies lankymo. Sena, įdomi pilis, turėjusi įdomia istoriją ir vėlyvaisiais laikais. Kas dar? Senamiestis. Tradicinis lankytinas objektas, kad ir kuriame pasaulio mieste būtumėte. Nu nes o kodėl gi ne. Dar Daugpilis turi nedidelį, bet įdomu zoologijos sodą. Jei keliaujate su vaikais, būtinai pagalvokite ir apie šią pramogą Daugpilyje.

Daugpilis lankytinos vietos

Na ir ką dar reikia žinoti apie šį miestą ir Daugpilis lankytinos vietos? Labai paprastą dalyką – jis pasiekiamas ne tik automobiliu ir ne tik jau būnant Zarasuose. Visai neseniai į Daugpilį vėl pradėjo važiuoti traukiniai iš pat Vilniaus. O tai – dar ir puiki pramoga daugeliui užmiršusių, kas gi yra tos kelionės traukiniais.