autobusu nuoma vilniuje
Įvairūs,  Kelionės,  Paslaugos

Ką reikia žinoti planuojantiems keliones autobusu?

Ketinate užsiimti kelionių organizavimu? Labiausiai domina autobusų nuoma Vilniuje? Keleivių vežimo ir autobusų nuomos paslaugas teikiančios įmonės kelionių organizatoriams siūlo išskirtines galimybes. Tai ypač aktualu turėtų būti tiems, kurie planuoja ekskursijas po Vilnių ar kitus Lietuvos miestus. Žmonių grupėms organizuojantys keliones turi žinoti, kad paprastiems klientams įprastai taikomos didesnės autobuso nuomos kainos nei kelionių organizatoriams. Tačiau reikia žinoti, kad organizatoriai turi atitikti ir tam tikrus reikalavimus. Įmonės kelionių organizatoriams nustato tam tikras sąlygas ir tik tuomet pasiūlo mažesnes nuomos kainas. Jeigu dar tik planuojate užsiimti ekskursijų planavimu, tuomet labiau pasidomėkite kokiomis sąlygomis nuomojamas transportas.

Kelionių organizatoriams taikomos mažesnės kainos tik tuomet, jeigu jie paslaugomis naudojasi dažnai. Negalvokite, kad įmonės šiaip sau nustatys mažesnes paslaugų kainas jeigu tik pasakysite, kad esate kelionių organizatorius. Pirmiausia bus sudaroma sutartis. Tai ilgalaikė sutartis, kurioje bus apibrėžiamos kiekvienos šalies pareigos. Jūsų pareiga bus pasinaudoti paslaugomis ne vieną kartą. Gali būti nustatomas skaičius per metus, kiek kartų turėsite nuomotis autobusą. Būtent tokios sąlygos keliamos organizatoriams.

Kelionių draudimu dažniausiai rūpinasi transporto nuomotojai. Ypač svarbu žinoti, kad kelionių organizatoriai gali patys pasirūpinti keleivių draudimu arba tuo pasirūpins keleivius vežančios įmonės. Dažniausiai pačios autobusų nuomos įmonės draudžia keleivius ir tas draudimas jau būna įskaičiuotas į bendrą kainą. Tačiau dėl viso pikto reikėto detaliau išsiaiškinti visus niuansus su keleivių vežimo įmone.

Kai kurios įmonės taiko mažesnes kainas tam tikroms žmonių grupėms. Būtina žinoti, kad yra tokių autobusų nuomos įmonių, kurios taiko mažesnius įkainius mokiniams, studentams, neįgaliems ar senjorams. Tokiems žmonėms keliones galite suplanuoti dar pigiau, jeigu pasirinksite socialiai atsakingą vežėją.

Renkantis autobusų nuomos paslaugas siūlančias įmones, būtinai pasidomėkite jų siūlomu transportu. Juk nenorėtumėte, kad jūsų keleiviai važiuotų nesaugiau ir nelabai patogiu autobusu? Dauguma įmonių pateikia labai platų pasirinkimą – galite rinktis netgi prabangius autobusus. Aišku, jų nuomos kaina gali būti didesnė.

Ypač svarbu žinoti, kad autobusus nuomojančios įmonės neperleidžia savo transporto. Jūs gausite autobusą su vairuotoju.