Kelionės Pigiai
Kelionės

Ar galima keliauti po pasaulį pigiai?

Internete vis dažniau galite išvysti pasiūlymų paskutinę minutę nusipirkti labai pigių bilietų į Turkiją, Ispaniją, net į kai kurias tolimesnes šalis. Ar šios akcijos yra tikros? – kartais toks klausimas iškyla, kadangi kainos yra labai mažos, ir jūs pradedate net gi galvoti, kad tai gali būti kokia nors apgaulė. Tačiau, jeigu ieškote patikimuose tinklapiuose, tai dažniausiai pamatysite, kad ne tik šios akcijos nėra retas dalykas, tačiau visos jos yra tikros, ir mažabiudžetės kelionės yra iš tikrųjų įmanomos.

Kur galite nukeliaut pigiau? Dažniausiai, kelionės pigiai yra siūlomos į gana populiarius miestus: pavyzdžiui, galite vos už šimtą litų nukeliauti į Londoną. Žinoma, tokios pigios kelionės nėra įmanomos visą laiką, neretai būna ir taip, kad kainos pakyla iki dviejų šimtų litų, tačiau tinkamai užtaikius momentą jūs galite nukeliauti į Londoną tiesioginiu reisu iš Vilniaus ar Kauno labai pigiai.

Dar vienas geras dalykas – jūs galite pamatyti daugelį Skandinavijos sostinių už jums prieinamas kainas. Kelionės pigiau jums siūlomos ir paskutinėmis minutėmis, kai kas nors atsisako bilietų, ir taip pat kelis mėnesius prieš keliones – tai reiškia, kad reikia nusipirkti bilietus arba gerokai prieš kelionės planavimą, arba tada geriau tiesiog „gaudyti“ pigius bilietus likus dienai ar valandai iki skrydžio – paskutinis variantas yra tikrai puikus tiems, kas ieško nuotykių ir nori labai turiningai ir įdomiai praleisti savo atostogas. Jums ne tik nekainuos daug tokia kelionė, tačiau ir patirsite netikėtumų, kurie bus malonūs. Taigi, jūsų atostogos bus įsimintinos ir labai įdomios, o išleisite tikrai mažiau pinigų nei visi tie, kurie nusipirko bilietus už normalią kainą ir iš anksto susiplanavo savo kelionę.

Kelionės pigiau būna į Europos miestus, kurie yra populiarūs tarp lietuvių, tačiau vis daugėja ir kompleksinių kelionių pasiūlymų, kurios reiškia, kad turėsite „viskas įskaičiuota“ tipo kelionę už dešimt ar dvidešimt procentų mažiau, negu įprasta. Dažniausiai tokie kelionių planai taip pat siūlomi kam nors atsisakius paskutinę minutę.