Įvairūs

Apsipirkimas atostogoms: senus įpročius papildo nauji

Šiemet birželis jau pradėjo mus lepinti karštais orais, tad atėjo laikas suruošti vasaros kosmetikos krepšį. Jame turėtų atsirasti ir mums įprasti, ir naujus įpročius formuojantys daiktai – dezinfekcijos skystis, kremas nuo saulės, drėkinamosios odos priemones, purškalai nuo įkyrių vabzdžių. Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ duomenys rodo, kad vasarai tautiečiai pradeda ruoštis dar kovo mėnesį.

Vasaros priemonė numeris vienas – apsauginis kremas nuo saulės. Vasaros pradžios saulė – itin kaitri, ir, nors esame išsiilgę karščio, nepamirškime apsaugos. Veido odą nuo ultravioletinių spindulių reikia saugoti visus metus. Tai – vienintelis patikimas būdas, natūraliai lėtinantis raukšlių atsiradimą.

„Kalbant apie vasarines prekes, pastaruoju metu itin auga apsaugos kremų, o labiausiai savaiminio įdegio kremų pardavimai. Šioje kategorijoje taip pat matome augančią smėlio žaislų, pavėsinių ir jų priedų paklausą. Lyginant pernai su 2018 m.,  pastebima, kad labiausiai (75 proc.) išaugo pripučiamų baseinų, baseinų aksesuarų (245 proc.) bei hamakų (116 proc.) pardavimai“, – dalijasi „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Beje, vasarą rinkitės veido kremą su papildoma apsauga nuo saulės. O išsiruošę prie Baltijos jūros ir Lietuvos ežerų, pasirūpinkite viso kūno kremu nuo saulės. Vien įsigyti neužtenka, reikia išmokti tokiais kremais naudotis – negailėti, išsitepti ne tik nosį, bet ir sunkiai pasiekiamas kūno vietas. Nepamirškite ir karščio alinamų plaukų!

Kiekvienas turime savų grožio ritualų. vis dėlto, po pastarųjų mėnesių karantine daugybė iš mūsų dalinsis vienu bendru įpročiu – rankų higiena ir jų priežiūra. Išlaikykime įprotį, kuris susiformavo – plaukime ir dezinfekuokime rankas. Tik darykime tai nežalodami odos: rankų dezinfekcijos skystis turi būti švelnus, nepažeidžiantis odos, muilas – drėkinamasis, gan švelnios sudėties. O ir rankų odos drėkiklis praverstų – vasarą rankas plauname dar dažniau, o dar juk dirbame sode ir darže!

„Svarbu paminėti, kad vasaros prekių pardavimai pradeda augti daro kovo mėnesį. Na o didžiausi jie būna nuo gegužės iki rugpjūčio“, – dalijasi E. Dapkienė. 

Vasaros džiaugsmų gadintojai – uodai. Kraujasiurbius šią vasarą pamėginkite atbaidyti lietuviškuoju pelynų hidrolatu. Jis maskuoja kūno kvapą, o džiūdamas odos paviršių padengia karčia pelynų hidrolato mikroplėvele. Galbūt lietuviška karčioji žolė uodams pasirodys neįveikiama. Na o vabzdžių įgeltas vietas tepkite ekologiškais odos teptukais.

Kelionėje daiktais nenorintys apsikrauti, gali turėti mažas pakuotes labiausiai patinkančių produktų. Rankinėje ar kuprinėje jie neužima daug vietos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Apsipirkimas atostogoms: senus įpročius papildo nauji