Vyriška piniginė
Mada

Aksesuarai būdingi ne tik moterims

Pastaraisiais laikais aksesuarai vis labiau tapatinami su moterimis: nuo šalių, iki juvelyrinių dirbinių – tai detalės, kurios yra neatsiejamos nuo dailiosios lyties atstovių. Kiekviena moteris ir mergina tarp savo aksesuarų bene visuomet turi keletą grandinėlių, apyrankių, žiedų, bent kelias auskarų poras, laikrodžius ir kt. Kiekvienas aksesuaras skirtas pabrėžti vis kitokiam aprangos stiliui ir netgi nuotaikai. O ką jau kalbėti apie aksesuarų spalvas, formas ir kitus išskirtinius aspektus. Visa tai jau seniai yra labai svarbios moterų įvaizdžio detalės. Tačiau nereikėtų manyti, kad aksesuarų naudojimas yra būdingas tik moterims.

Jei pažvelgtumėte į istoriją, pastebėtumėte, kad anuomet viskas buvo priešingai – daugiau ir gausiau puošdavosi ne moterys, o vyrai. Tiesiog tokios tendencijos pasikeitė bėgant metams. Kaip bebūtų, ir šiomis dienomis vyrai turi nemenką aksesuarų pasirinkimą, todėl gali nesunkiai pakoreguoti savo stilių ir suformuoti savo skonį atitinkantį įvaizdį.

Vyriška piniginė

Tai dažniausias aksesuaras, kurį galime pastebėti vyrų rankose. Vyriška piniginė – daugelio vyrų pasirinkimas. Grynieji pinigai, banko kortelės, vizitinės, čekiai ir kiti smulkesni, bet ne ką mažiau svarbūs daiktai – visa tai sutalpiname savo turimoje piniginėje. Todėl jei nenorime viso šio turto nešioti palaidai kišenėse, be jokios abejonės turime įsigyti kokybišką ir stilingą vyrišką piniginę.

Vyriškas laikrodis

Žinoma, kai šiandien bene kiekviena mūsų gyvenimo sritis yra kompiuterizuota, nenuostabu, kad daugelį užduočių atliekame būtent elektroninių ir kompiuterinių prietaisų pagalba. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, vyriški laikrodžiai vis dar išlieka klasika – jei norite būti pastebėti, siekiate išsiskirti ir pabrėžti savo stilių, pasirinkite stilingai ir prabangiai atrodantį vyrišką laikrodį. Galite neabejoti, kad pasieksite norimą rezultatą.

Vyriškas kelnių diržas

Turbūt kiekvienas iš jūsų savo drabužių spintoje turite bent keletą kelnių diržų. Tačiau ar tikrai kiekvienas iš jūsų stengiatės juos suderinti su savo aprangos stiliumi ir vyraujančiomis spalvomis? Jei ne, pats metas tokius įpročius pakeisti. Būtina nepamiršti, kad diržas turėtų būti priderintas prie batų spalvos. Tokiu atveju atrodysite labai madingai ir parodysite aplinkiniams, kad jums svarbi tinkama jūsų išvaizda.