Namams

6 namų dekoravimo paslaptys

interjeruiDažnai ne didelės investicijos, kapitalinis remontas ar auksiniai šviestuvai lemia tai, jog į namus yra malonu sugrįžti. Namų jaukumą galima sukurti smulkmenomis, ypač jei tos smulkmenos apgalvotos ir pamatuotos. Kaip tai pasiekti, ko reikia interjerui, kad namai būtų mielesni? Išduosime keletą namų dekoravimo paslapčių.

Įvairiais raštais ar paveikslėliais dekoruotos pagalvėlės išties atrodo žaviai. Tačiau dvi pagalvėlės ant sofos atrodo „skystai“, verčiau rinkitės dvi poras skirtingų spalvų ir raštų pagalvėles. Iš viso keturios pagalvėlės „suminkštins“ sofos vaizdą, o ir bus patogu į jas atsiremti.

Daugeliui šis patarimas atrodo keistas, tačiau jis išties veikia. Mažas kambarys nuo mažų daiktų dar labiau vizualiai sumažėja. Todėl jei, pavyzdžiui, jūsų miegamasis yra nedidelis, nebijokite ten įkurdinti didelės ir aukštos lovos bei spintos iki lubų. Taip vizualiai padidinsite kambarį.

Dar viena mažų erdvių problema – stereotipai. Štai naujakuriams skauda galvą, kaip į nedidelę svetainę įkurdinti sofą. O kas sakė, jog svetainėje privalo būti sofa? al pilnai pakanka 3 foteliukų ir pufo?

Nesvarbu kokia kambario sienų spalva, kokie baldai patalpinti, prie bet kokio interjero reikia kažko žalio. Augalo, gėlės, kaktuso, kuris pagyvintų tuščią kambario kampą ar užpildytų lentynas. O kavos staliuko niekas nepuošia labiau kaip šviežios gėlės – vasarą galite rinktis laukų gėles, o žiemą mėgautis rožėmis, gvazdikais ar kitomis parduotuvėje randamomis gėlėmis.

Jei namuose įsirengėte atskirą drabužinę, tai gali tapti puikiu kampeliu stiliaus įkvėpimui. Tačiau jis turi būti tinkamai paruoštas – pakabinkite ant sienos jums imponuojančių mados ikonų plakatus, iškarpas, kurios įkvėpia atrasti naujus aprangos derinius bei pasirūpinkite apšvietimu. Tai neturi būti blausi šviesa, tai turi būti geras, natūralus apšvietimas.

Vonioje naudokite paprastą, o ne vonios kilimėlį. Paprastas, subtilių raštų ir ornamentų kilimas suteiks vonios kambariui solidumo. Ir nereikia bijoti, jog jis greitai susidėvės, kilimai pritaikyti nuolatiniam naudojimui, tad jei pora kart per dieną pratipensite drėgnomis kojytėmis per kilimą – nieko blogo jam neatsitiks.