Įvairūs

VPT iniciatyva atverti COVID-19 sutarčių duomenis pastebima ir tarptautinėje bendruomenėje

Šių metų lapkričio 19 d. įvyko Financial Times Intelligent Business apdovanojimai. Pagrindinis tikslas buvo supažinti ir parodyti kaip koronaviruso sukelta pandemija sukuria naujas idėjas ir žmonių kūrybiškumą, siejančius duomenų, technologijų ir profesionalių paslaugų integraciją į sveikatos priežiūrą ir viešąją politiką.

Viešųjų pirkimų tarnyba  kartu su Open Contracting Partnership buvo nominuoti Intelligent Contracting kategorijoje, su atvirų COVID-19 sutarčių iniciatyva. Šią iniciatyvą paskelbėme dar balandžio mėnesį, įsigytas būtiniausias apsaugos priemones, teikėme ir nuolat pildėme perkančiųjų organizacijų paviešintų sutarčių duomenis atviru formatu. Su šiais duomenimis galite susipažinti  https://vpt.lrv.lt/kovai-su-covid-19-sudarytos-sutartys.

Šioje iniciatyvoje buvo varžomasi su kitomis 3 iniciatyvomis: ,,Campaign Zero and Kira Systems, ,,Children’s National Hospital and Agiloft” ir ,,Shell”, kuriai ir atiteko pirmoji vieta.

Net ir netapę prizininkais, norime pasidžiaugti, kad VPT praktikos yra pastebimos tarptautiniu mastu ir sulaukia ne tik viešųjų pirkimų profesionalų bendruomenės dėmesio. O VPT darbas su duomenimis ir jų atvėrimu, kaip geroji praktika, bus įtraukti į Financial Times Intelligent Business ataskaitą.

Plačiau apie apdovanojimus https://intelligentbusiness.live.ft.com/agenda

Pranešimą paskelbė: Vygandas Kieras, Viešųjų pirkimų tarnyba