Įvairūs

„UiPath“ pristato konkursą „Automation Awards 2020“ naujiems startuoliams ir sparčiai augančioms bendrovėms Vidurio ir Rytų Europoje bei Turkijoje remti

Bukareštas, Rumunija („Business Wire“). Pirmaujanti robotinių procesų automatizavimo (RPA) programinės įrangos bendrovė „UiPath“ šiandien pranešė skelbianti „UiPath Automation Awards 2020“ konkursą. Konkurse, kuris yra atviras naujiems B2B programinės įrangos automatizavimo startuoliams ir sparčiai augančioms bendrovėms Vidurio ir Rytų Europos regione bei Turkijoje, „Microsoft“ įsteigtu 50 000 eurų piniginiu prizu bus apdovanotos perspektyviausios dalyvės ir kylantys talentai programinės įrangos automatizavimo srityje, taip pat jų laukia mentorystės valandos, techninė ir rinkodaros parama, kurią siūlo „UiPath“ ekspertai, ir prieiga prie kompanijos pasaulinių klientų portfelio.

Po sėkmingo praėjusių metų pirmojo konkurso, kuriame paraiškas pateikė dalyviai iš daugiau nei 16 šalių, šiuo konkursu siekiama identifikuoti naujas technologijas ir kompanijas regione, galinčias turėti globalų poveikį ir sustiprinti platesnę automatizavimo sprendimų ekosistemą. Be to, „UiPath“ nori sustiprinti savo įsipareigojimą remti startuolių ekosistemą visame Vidurio ir Rytų Europos regione bei Turkijoje ir skatinti inovacijas nuolat augančioje automatizavimo srityje, ypač krizės metu.

Pastaraisiais mėnesiais automatizavimas pasirodė esąs svarbus veiksnys, palaikantis viešojo sektoriaus organizacijas ir įmones daugelyje sričių, siekiant užtikrinti verslo tęstinumą per COVID-19 krizę. Pradedant naujų darbuotojų adaptacijos nuotoliniu būdu įgalinimu gelbstint žmogiškųjų išteklių specialistams, padedant gydytojams ir slaugytojams gauti daugiau laiko pacientams ir baigiant pagalba oro vežėjams įvykdyti neatliktas užduotis, automatizavimas įtvirtino savo vietą įmonėse kaip patikimas, lankstus ir ekonomiškai efektyvus įrankis.

Automatizavimo startuoliai ir ankstyvosios veiklos stadijos įmonės savo paraiškas gali teikti dviejose kategorijose:

  • Startuolių automatizavimo apdovanojimas, skirtas startuoliams, siekiantiems ankstyvosios veiklos stadijos arba joje esantiems, turintiems dviejų ar daugiau žmonių komandą, sukūrusiems perspektyvų automatizavimo produktą ir iš viso iki šiol gavusiems 1 mln. JAV dolerių finansavimą.

    Prizas: 50 000 eurų piniginis prizas, „UiPath“ ekspertų mentorystė, rinkodaros ir techninė pagalba 12-ai mėnesių. Nugalėtojui taip pat bus pasiūlyta galimybė pademonstruoti savo sprendimus „UiPath“ renginiuose ir bendrovės kanalais.

  • Sparčiai augančios bendrovės automatizavimo apdovanojimas, skirtas įmonėms, turinčioms tvirtą keturių ir daugiau žmonių komandą, sukūrusioms veikiančią automatizavimo technologiją, pardavusioms ją ne daugiau kaip trims klientams ir iki šiol gavusioms ne daugiau kaip 3 mln. JAV dolerių finansavimą.

    Prizas: aukščiausiojo lygio vadovų mentorystė ir pardavimų pagalba, įskaitant galimybę pristatyti laimėjusią technologiją pasauliniams klientams, kuriuos parenka „UiPath“, ir savo automatizavimo sprendimus pristatyti „UiPath Immersion Lab“, „UiPath“ renginiuose ir bendrovės kanalais.

Automatizavimo startuoliai ir sparčiai augančios bendrovės savo paraiškas gali siųsti per „UiPath Automation Awards 2020“ paraiškų puslapį iki 2020-ųjų rugpjūčio 30-osios. Pagrindinį laimėtoją kiekvienoje kategorijoje  išrinks mūsų teisėjų kolegija: Violeta Luca – „Microsoft Romania“ generalinė direktorė, Vargha Moayedas – „UiPath“ strategijos vadovas, Borisas Krumrey – „UiPath“ automatizavimo inovacijų skyriaus viceprezidentas, Vijay Khanna – „UiPath“ verslo plėtros skyriaus vadovas, Danas Lupu – Early Bird Capital“ partneris, ir Stephenas Allottas – „Seedcamp“ partneris.

„Visos puikios technologijos pademonstravo atsparumą ir įrodė savo vertę krizės metu. Mus, kaip pasaulinės RPA rinkos lyderius, skatina misija demokratizuoti prieigą prie automatizavimo technologijų ir sustiprinti pasaulinę automatizavimo ekosistemą. Džiaugiamės galėdami suteikti apčiuopiamą pagalbą kylantiems automatizavimo lyderiams Vidurio ir Rytų Europoje bei Turkijoje“, – sakė „UiPath“ strategijos vadovas Vargha Moayedas.

„Microsoft“ mes siekiame to, ką aš vadinu „prasmingomis inovacijomis“ – produktų ir paslaugų, kurios pagerina mūsų kasdienį gyvenimą, tačiau taip pat turi potencialo pakeisti pasaulį. Štai kodėl jaučiamės pagerbti ir džiaugiamės, kad galime būti 2020-ųjų „UiPath“ Automation Awards“ apdovanojimų dalimi, kai visuomenei ir ekonomikai labiau nei bet kada reikia inovacijų, kad per naujas galimybes būtų sukurta kelionė į ateitį, iš kurios mes visi galime gauti naudos“, – teigė „Microsoft Romania“ generalinė direktorė Violeta Luca.

Vienas iš „Edward.ai“ – 2019 metų Startuolių automatizavimo apdovanojimo laimėtojo – įkūrėjų ir generalinis direktorius Tomaszas Wesołowskis sakė: „Dalyvavimas „UiPath Automation Awards“ apdovanojimuose buvo labai vertinga patirtis „Edward.ai“. Laimėję startuolio prizą, pastebėjome didžiulį investuotojų susidomėjimą visoje Europoje. Be to, „UiPath“ komandos parama buvo labai svarbi kuriant bendrą koncepcijos įrodymą, kurį demonstruojame „UiPath Immersion Labs“.“

„SmartDreamers“, 2019 metais laimėjusios Sparčiai augančios bendrovės automatizavimo apdovanojimą, įkūrėjas ir generalinis direktorius Adrianas Danielis Cernatas teigė: „Pergalė „UiPath CEE Automation“ apdovanojimuose mums suteikė RPA rinkos lyderio pripažinimą mūsų automatizavimo moduliui talentų pritraukimo srityje. Parama, kurią gavome iš „UiPath“ komandos, buvo labai svarbi ne tik kuriant ir demokratizuojant automatizavimą mūsų klientams, tačiau ir konsoliduojant mūsų įėjimo į rinką strategijas ir kitas svarbiausias sritis.“

Konkurse gali dalyvauti startuoliai ir sparčiai augančios bendrovės iš Albanijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Graikijos, Kipro, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Maltos, Moldovos, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Turkijos,  Ukrainos ir Vengrijos.

Apie „UiPath“

UiPath“ yra lyderė „automatizavimas – pirmiausia“ eroje, siūlydama po robotą kiekvienam asmeniui ir leisdama robotams išmokti naujų įgūdžių dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi dėka. Vykdydama nemokamus ir atvirus mokymus, „UiPath“ suteikia skaitmeninės eros įgūdžių milijonams žmonių visame pasaulyje, pagerindama verslo produktyvumą ir efektyvumą, darbuotojų įsitraukimą ir klientų patirtį.

Kompanijos hiperautomacijos platforma sujungia populiariausią robotinių procesų automatizavimo (RPA) sprendimą su virtine galimybių, įskaitant procesų gavybą ir analizę, o tai kiekvienai organizacijai leidžia precedento neturinčiu greičiu išplėsti skaitmeninio verslo operacijas. Kompanija jau yra automatizavusi milijonus pasikartojančių, protą bukinančių užduočių įmonėms ir vyriausybinėms organizacijoms visame pasaulyje, įskaitant daugiau nei pusę įmonių iš „Fortune 500“ sąrašo ir aštuonias iš „Fortune 10“.

2019 metais „UiPath“ buvo skirta aukščiausia vieta „The Deloitte Technology Fast 500“ – sparčiausiai augančių viešųjų ir privačių technologijų bendrovių Šiaurės Amerikoje reitinge, o 2019-ųjų „Forbes Cloud 100“ sąraše ji užėmė trečią vietą.

Kontaktai

Anna Ghica
anna.ghica@uipath.com
+31 629.119272