Mada

UAB Lamesta – dviguba nauda Jums

UAB LamestaParduotuvėse apstu pačių įvairiausių drabužių. Vieni pigesni, kiti brangesni, vieni spalvingesni, kiti niūresni ir t.t. Kadangi jų gausa net stebina, tampa sudėtinga pasirinkti tinkamai. Deja, tačiau nemažai žmonių nekreipia dėmesio į rūbų derinimą.

Nesistengimas suderinti drabužių ypač taikytinas vyrams, tačiau jokiu būdu nereikėtų paminėto teiginio laikyti stereotipiniu. Yra ir moterų, ir vyrų, kurie apie drabužių derinimą šį tą supranta arba kaip tik į šią sritį net nenori gilintis. Visgi norint atrodyti elegantiškai ar tiesiog išreikšti save per aprangą negalima pasirodyti neišmanėliu. Be to, pastaruoju metu rengtis stilingai tampa vis lengviau. Pavyzdžiui, UAB „Lamesta“ – viena iš rūbų rinkos žaidėjų – siūlo pripažintų vokiečių gamintojų drabužius už 20–80 procentų mažesnę kainą. Taigi, jei reikia papildyti garderobą, įmanoma įsigyti daugiau rūbų, nei planuota.

Kaina – labai svarbus faktorius perkant. Vis dėlto ji nepadeda suderinti aprangos detalių. Tačiau nusiminti nereikėtų – štai užsukus į UAB „Lamesta“ galima ne tik įsigyti elegancija spinduliuojančių drabužių, bet ir įgauti žinių, ką su kuo derinti. Lamesta pataria kaip derinti drabužius. Pati įmonė savo internetiniame puslapyje teigia, jog UAB „Lamesta“ parduotuvėse pirkėjai ne tik nusipirks gražių ir kokybiškų apdarų. Čia užsukusiems žmonėms bus patarta, kaip prie vieno ar kito rūbo priderinti tam tikrą aprangos detalę. Pavyzdžiui, pirkėjai neretai suabejoja, kokios spalvos diržą rinktis. Moterims dažnai kyla klausimas, kaip pasirinkti tinkamą rankinę.

Kaip jau minėta, nemažu galvosūkiu tampa rankinės derinimas su apranga. Nors norisi atrodyti puošniai, tačiau itin ekstravagantiški batai ir jiems nenusileidžianti rankinė nėra pats skoningiausias derinys. Kitaip tariant, kartais praverčia ir kuklumas. Paprastai rankinė derinama prie batų, tačiau avalynė ir aksesuaras daiktams sudėti neturi būti identiški. Kai kurių dizainerių teigimu, rankinė derinama nebūtinai prie apavo. Tam tikrais atvejais gražiai atrodo makiažo bei rankinės „draugavimas“ ar jos bei palto spalvų tapatumas. Verta žinoti, jog skirtingi rūbai ir aksesuarai neprivalo būti vienodos tekstūros. Neretai net džinsinis švarkas prie džinsų atrodo neskoningai, tad skirtingos medžiagos rankinė, batai ir diržas tuo labiau nebus joks nusikaltimas. Na, o apsilankius vienoje iš Lamesta parduotuvių pirkėjas nepaliekamas nežinioje. Iš čia galima išeiti visai kitu žmogumi – žmogumi, kuris jau turi stiliaus žinių pagrindus.

Žinoma, neretai sunku išvengti stilių priešiškumo. Juk vienaip rengiamasi einant į pliažą, kitaip – į restoraną. Jei planuojamas pokalbis su įtakingu žmogumi, tuomet išvis tenka nemenkai pasukti galvą, kaip išlaviruoti tarp pilkumo ir „išsišokimo“. Kaip teigia pati UAB „Lamesta“, visada madingas yra klasikinis stilius. Kad jis nepavaldus laikui, galima įsitikinti apsilankius vienoje iš įmonės parduotuvių. Na, o tuomet belieka rinktis, kuo praturtinti savo garderobą. Svarbiausia, kad savo srities profesionalai kiekvienam pirkėjui labai maloniai padeda.

Draugaukite su UAB Lamesta socialiniuose tinkluose:

Lamesta youtube, Lamesta Twitter, Lamesta LinkedIn, Lamesta G+,

Dauiau informacijos