Verslas

Tiekėjas, kaip jį rasti internete

www.tiekejasinfo.lt
Informacija apie tiekėjus

Internetinių tiekėjų paieška internete.
Šis straipsnis skirtas tiems žmonėms, kurie turi mažus ar didelius internetinius versliukus, ir kurie gyvena savo verslais. Idėja kilo aprašyti šią mintį man tada, kai pačiam teko ilgai ir nuobodžiai ieškoti internetinių prekių tiekėjų kontaktų internete.
Viskas prasidėjo nuo to, kad mano laikrodžių internetinės parduotuvės prekių tiekėjas, dėl man nesuprantamų priežasčių nutraukė savo veiklą. Kaip liaudyje sakoma, „likau ant ledo“. Parduotuvė sukasi, prekyba vyksta, o prekių papildymo aš jau nebeturiu. Apimtas lengvo šoko, bei nerimo leidausi į paieškų sistemų džiungles ieškoti tiekėjų kontaktų ir ką Jūs manote, žinoma, kad aš Jų neradau. Gal ir susidaro vaizdas, kad galima prekes siųstis iš Kinijos, ar dar iš kažkurios šalies, bet, tai yra tiesiog prekių perpardavinėjimas, ir tu net nežinai, su kokiu prekeiviu susidursi, gal jis bandys tave apgauti. Man reikėjo ne prekeivio, o prekių tiekėjo, kuris galėtų tiekti geros kokybės prekes už priimtiną kainą, būtų lankstus atsiskaitymams, ir galėtų prekes tiekti avansu.
Ilgai ir nuobodžiai teko man ieškoti tiekėjų kontaktų, tie kas juos turi, slepia, o patys tiekėjai jau nelabai ir rūpinasi savęs populiarinimu. Jų mąstymas toks, kad jeigu aš tiekiu geras arba pigias prekes, mane vis tiek kažkas susiras, ir aš prekes parduosiu. Užtrukau keletą savaičių, kol nusistačiau prioritetus, kokių tiekėjų ieškau, teko bendrauti su daugybe iš Jų, bet daugelis buvo tiesiog pardavėjai. Taip jau nutiko, kad ieškodamas užsienyje informacijos apie tiekėjus, aš visai pamiršau, kad tokią informaciją galima rasti ir Lietuvoje. Netgi sau pačiam netikėtai, įvedžiau į paieškų sistemas žodį tiekėjas, ir ką Jūs manote, aš gavau įdomų rezultatą. Kažkuriame iš pateiktų rezultatų aptikau pilną ir vertingą informaciją apie tiekėjus, ir už juokingą kainą. Prisiregistravau tame puslapyje, ir lyg iš gausybės rago pasipylė gerų prekių tiekėjų kontaktai. Man beliko tik susisiekti su tiekėjais, suderinti prekių tiekimą, ir mano internetinė parduotuvė vėl ėmė „sukti„ pilnu pajėgumo.