Teises biuras
Paslaugos

Teisinės paslaugos, kurios gali apginti jūsų teises

Nemaža dalis žmonių laikosi nuomonės, kad jiems nėra verta eikvoti savo brangaus laiko ir skirti daug pastangų domėjimuisi savo teisėmis, tačiau tuomet, kai susiduriama su labai nemaloniomis situacijomis, kuomet yra pažeidžiamos vartotojo teisės, iškyla labai rimta dilema. Tokiais atvejais žmonės būna pasimetę ir nėra tikri, kokius sprendimus turėtų priimti, kad galiausiai galėtų išspręsti atsiradusius nepatogumus. Kaip bebūtų gaila, tačiau dažniausiai tokiose situacijose vartotojai nuspręsti nesiimti absoliučiai jokių veiksmų – ir toks sprendimas priimamas tik todėl, kad vadovaujamasi neteisingu požiūriu, jog aplink vyrauja tik korupcija, todėl jiems nebus jokios galimybės pasiekti teisingumą. Žinoma, šis požiūris yra klaidingas. Jei tokia nuomone vadovausis kiekvienas žmogus, tuomet nusikaltimams ir žmogaus teisių pažeidimams atsiras labai puiki terpė. Jei tie, kurie nepaiso įstatymų, pajus, kad yra nebaudžiami ir gali daryti tai, ką tik užsigeidžia, visuomenėje situacija tik prastės, todėl kiekvienas iš mūsų turėtume vadovautis teisingu požiūriu ir susidūrę su neteisybe – ginti savo teises.

Žinoma, reikėtų atminti, kad kiekvienas turime ne tik teises, tačiau ir pareigas. Kita vertus, kai kalbame apie mūsų teisių pažeidimą, labai dažnai pareigas įgyvendiname tinkamai, todėl jei mes nenusižengiame ir esame apkaltinti neteisingai, turime kreiptis į profesionalius teisininkus, kurie galėtų mus atstovauti ir ginti mūsų teises. Tuo tarpu, jei jūs manote, kad tokios teisinės paslaugos kainuoja labai didelius pinigus, todėl jūs neturėsite galimybės apginti savo teisių, galite būti tikri, kad šiomis dienomis rasti už prieinamą kainą dirbančius teisininkus tikrai nėra sudėtinga.

Teisinių paslaugų bendrovių yra daugybė, todėl jei jūs pasiryšite ginti savo teises ir ieškosite teisybės, jums tikrai nereikės patirti didelių išlaidų. Juolab, kad tuomet, kai iškeltą bylą laimėsite, jums bus atlyginti visi patirti materialiniai ir moraliniai nuostoliai. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs ne tik, kad būsite nepatyrę jokių išlaidų, tačiau taip pat gausite ir pelnytą kompensaciją už patirtą žalą. Todėl jei susidūrėte su neteisybe, nieko nelaukę pasirinkite teisinių paslaugų bendrovę (pvz., https://www.teisesbiuras.lt) ir imkitės teisinių veiksmų.