Skyrybos bendru sutarimu
Paslaugos

Skyrybos bendru sutarimu – tai, ko turėtų siekti besiskiriantys žmonės

Jei jau ne vienerius metus gyvenate santuokoje ir kasdien susiduriate su labai dideliais sunkumais, pykčiais bei nuolatine įtampa, akivaizdu, kad jūs nesate patenkinti savo santuoka. Kai kurie žmonės tokiais atvejais susitaiko su esama padėtimi ir nusprendžia kartu gyventi toliau, nepaisant to, kad santykiai visiškai nesiklosto ir žmonės jaučiasi visiškai atitolę vienas nuo kito. Kitais atvejais žmonės nusprendžia skirtis ir pasukti skirtingais keliais. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir atvejų, kuomet skirtis nori tik viena iš pusių, o tai reiškia, kad skyrybos gali tapti labiau komplikuotos. Todėl jei galvojate apie santuokos nutraukimą, skyrybos bendru sutarimu galėtų būti sklandžiausios.

Kaip bebūtų, kiekvienos skyrybos yra sudėtingos. Net jei du kartu ne vienerius metus pragyvenę žmonės sutaria išsiskirti bendru sutarimu, tai tikrai nereiškia, kad jiems visą tai padaryti bus labai lengva. Žmonės paprastai jaučiasi palūžę, būna labai nusivylę savimi ar savo antrąja puse, jie puola į depresiją, atsiriboja nuo juos iki tol supusios aplinkos, užsisklendžia savyje, jaučiasi labai prastai ir juos aplanko tik blogos mintys. Tai reiškia, kad nusprendus skirtis taip pat vertėtų labai daug dėmesio skirti darbui su savimi.

Be abejo, galite teigti, kad tai pasakyti yra kur kas lengviau nei padaryti – ir jūs būsite visiškai teisūs. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jūs neturėtumėte stengtis pasirūpinti savo psichologine pusiausvyra ir apsisaugoti nuo rimtų psichologinių problemų kilimo. Tuo tarpu, jei jums patiems bus pakankamai sudėtinga suvaldyti savo emocijas, nepamirškite, kad visuomet galite kreiptis ir į psichologus arba psichoterapeutus, kurie padėtų jums lengviau išspręsti visus šiuos klausimus. Ir tokiame sprendime nėra nieko blogo ar gėdingo. Priešingai – jei jūs pasirūpinsite savo psichologine pusiausvyra, jums taps kur kas lengviau į viską pažvelgti racionaliau, objektyviau ir kartu paprasčiau pradėti žengti savo naujojo gyvenimo keliu.

Taip pat labai svarbu, kad visame šiame skyrybų procese nebūtų pamirštama kalbėtis su savo antrąja puse. Ir nors iš pirmo žvilgsnio visa tai gali pasirodyti pernelyg sudėtinga, vis dėlto, tai yra būtina, kadangi tokiu būdu galima kur kas labiau palengvinti visą skyrybų procesą ir paversti jį sklandesniu. Būtent todėl visuomet rekomenduojama siekti kuo daugiau kompromisų, kurių pagalba būtų galima išvengti skyrybų proceso vilkinimo ir kitų nesutarimų bei papildomų problemų.

Žinoma, visas šis procesas yra neįsivaizduojamas ir be profesionalų pagalbos. Jei jūs nusprendėte išsiskirti ir siekiate tai padaryti kaip įmanoma sklandžiau, turėtumėte pasirinkti ir patyrusius skyrybų advokatus, kurie už jus sutvarkytų visus santuokos nutraukimui reikalingus dokumentus ir pasirūpintų, kad skyrybos vyktų atsižvelgiant į visus šiuolaikinius standartus. Taigi, jei jūs dar neradote skyrybų advokatų ir vis dar svarstote, kas jums galėtų pagelbėti jūsų laukiančiame skyrybų procese, atminkite, kad skyrybų advokatus galite rasti naudodamiesi internetu.

Kadangi skyrybų skaičius jau ne vienerius metus mūsų šalyje labai sparčiai auga, rinkoje atsiranda ir didesnė skyrybų advokatų paklausa. Tai reiškia, kad nuolatos auga ir šių paslaugų teikėjų pasiūla, sukurianti palankesnes sąlygas vartotojams, kurie nusprendžia nutraukti savo santuoką. Visa tai rodo, kad ieškodami šių paslaugų teikėjų jūs tikrai neturėtumėte susidurti su papildomais sunkumais. Jei pasinaudosite internetu, pakankamai lengvai ir greitai atrasite skyrybų advokatų internetinius tinklalapius, kuriuose yra pateikiama daugiau naudingos informacijos, susijusios su siūlomomis paslaugomis, skyrybų procesu, jų turima patirtimi, skyrybų kainomis ir kitais aktualiais veiksniais.