Įvairūs

Suskubti tai padaryti turi kiekvienas lojalus „Rimi“ pirkėjas – laiko liko nedaug

Kiekvieną savaitę daugiau nei 3 000 nuolaidų ir pasiūlymų savo pirkėjus apdovanojantis „Rimi“ prekybos tinklas siūlo dar papildomai sutaupyti. Liepos mėnesį pristatęs naują lojalumo kampaniją „Nuolaidų sprintas“, prekybos tinklas „Rimi“ ragina pirkėjus suskubti ir pasinaudoti jau sukauptomis nuolaidomis.  

Anot „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, jau dabar net kas penktas pirkėjas yra sukaupęs bent 7 proc. nuolaidą savo lojalumo kortelėje, tačiau dar ne visi tuo pasinaudojo. Tai galima padaryti iki liepos 31 d., mat šiai lojalumo kampanijai pasibaigus, pirkėjų sukauptos nuolaidos rugpjūčio 1 d. bus automatiškai anuliuojamos. Tačiau iki to laiko galima kaupti savo pirkinių sumą ir perkopus 150 eurų gauti bei pasinaudoti net 15 proc. papildoma nuolaida.  

Vis dar gali pasinaudoti galimybe sutaupyti   

Visą liepos mėn. pirkėjai vis dar gali po kiekvieno apsipirkimo gauti įvairaus lygio nuolaidas ir jas panaudoti kito apsipirkimo metu. 

Pirmojo lygio nuolaida, siekianti 7 proc., taikoma pirkėjams, apsipirkusiems už 50–99,99 Eur, o antrojo lygio nuolaida, siekianti 10 proc., taikoma apsipirkusiems už 100–149,99 Eur. Pirkėjai, kurių bendra pirkinių suma – 150 Eur ar daugiau, gali kitam apsipirkimui pasinaudoti net 15 proc. nuolaida. Be to, pirkinių sumos yra kaupiamos, todėl pasiekti maksimalią nuolaidą lengviau, o tai leidžia pigiau apsipirkti. 

„Tokios lojalumo kampanijos paprastumas užtikrina, kad kiekvienas mūsų pirkėjas –  net ir tas, kuris renkasi dažnesnius, bet mažesnius apsipirkimus, galėtų pasinaudoti nuolaida. Nuolat ieškome būdų, kaip savo lojaliems pirkėjams suteikti papildomų būdų sutaupyti. Praėjusiais metais mūsų pirkėjai sutaupė net 90,5 mln. eurų, tad būti lojaliu – apsimoka, o likusį mėnesį pirkėjai turi progą sutaupyti papildomai“, – teigia V. Lukoševičius. 

Nuolaidų kuponą reikia panaudoti kampanijos laikotarpiu 

Kampanijos metu, sukaupus reikiamą sumą, suteikiamas nuolaidos kuponas, kurį reikia aktyvuoti „Rimi“ programėlėje, „Mano Rimi“ kortelių terminale arba prisijungus prie savo paskyros www.rimi.lt 

„Aktyvuotą kuponą galima panaudoti kito apsipirkimo metu fizinėse „Rimi“ parduotuvėse arba elektroninėje „Rimi.lt“ parduotuvėje. Taip pat nuolaida taikoma kasoje, prieš tai aktyvavus nuolaidos kuponą ir pateikus „Mano Rimi“ kortelę. Dar vertėtų turėti mintyje, jog nuolaidos nesumuojamos, o kuponas galioja vieną kartą. Be to, reikiamą sumą galima sukaupti per kelis apsipirkimus, tačiau kuponą būtina panaudoti kampanijos laikotarpiu“, – pažymi „Rimi“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė. 

Prekybos tinklo atstovė aiškina, kad „Nuolaidų sprinto“ kampanijos metu pirkėjai gali surinkti ir panaudoti neribotą kuponų skaičių: „Pasiekus tam tikrą sumą ir aktyvavus kuponą (pvz., apsipirkus už 50–99,99 Eur ir aktyvavus 7 % nuolaidos kuponą arba apsipirkus už 100–149,99 Eur ir aktyvavus 10 % nuolaidos kuponą), sukaupta apsipirkimų suma automatiškai anuliuojama ir nauja suma pradedama kaupti iš naujo. Tačiau, jei kuponas buvo aktyvuotas, bet nepanaudotas tą pačią dieną, jį reikia aktyvuoti iš naujo kitą dieną.“ 

E. Krasauskienės teigimu, „Nuolaidų sprintas“ – dar vienas būdas sutaupyti apsiperkant „Rimi“: lojalūs pirkėjai savo paskyrose gali matyti, kokią apsipirkimų sumą jau yra sukaupę ir kiek liko iki maksimalios nuolaidos gavimo: „Tai leidžia stebėti ir planuoti savo pigesnius apsipirkimus. Siekiame, kad mūsų lojalūs pirkėjai galėtų paprastai ir lengvai pasinaudoti visomis „Rimi“ lojalumo programos naudomis.

Kokiomis lojalumo programos naudomis dar pasinaudoti?  

Be šiuo metu taikomos „Nuolaidų sprinto“ kampanijos nuolaidų, „Mano Rimi“ lojalumo programos nariai kiekvieną savaitę gali naudotis įvairiais kuponais, specialiais „Mano šeimai“ pasiūlymais, o pirmadieniais senjorai gauna papildomą 10 proc. nuolaidą pirkinių krepšeliui. Be to, lojalumo programos dalyviai gali pasinaudoti asmeniniais pasiūlymais, kurie yra siūlomi pagal jų apsipirkimo įpročius.  

„Mano Rimi“ kortelės turėtojai gali pasinaudoti nuolaidomis ne tik „Rimi“ parduotuvėse, bet ir pas partnerius. Pavyzdžiui, „Affidea“ klinikoje paslaugos ir tyrimai su lojalumo kortele kainuoja iki 7 proc. pigiau. Sporto entuziastai gali išbandyti „Lemon Gym“ 7 dienų nemokamą narystę, gauti 10 proc. nuolaidą metinei „Premium“ narystei arba išbandyti 3 dienų nemokamą narystę „Impuls“ sporto klubuose. Taip pat, perkant „Cinamon“ kino bilietus, į „Mano Rimi“ kortelę grįžta 2 proc. nuo bilietų sumos. 

Naudojant „Mano Rimi“ kortelę galima susigrąžinti dalį pinigų siunčiant siuntas per „Omnivos“ paštomatus (10 centų už kiekvieną užregistruotą siuntą), pilant degalus „Neste“ degalinėse (2,9 ct / l nuolaida iškart ir 0,9 ct / l grįžta į kortelę) ar apsiperkant „Benu“ vaistinėse (1 proc. nuo pirkinių sumos). 

Daugiau informacijos apie lojalumo programos nuolaidas galima rasti „Rimi“ mobiliojoje programėlėje, interneto svetainėje www.rimi.lt arba parduotuvių terminaluose. 

Pranešimą paskelbė: Živilė Udrė, Integrity PR, UAB

Suskubti tai padaryti turi kiekvienas lojalus „Rimi“ pirkėjas – laiko liko nedaug


Suskubti tai padaryti turi kiekvienas lojalus „Rimi“ pirkėjas – laiko liko nedaug