Paslaugos

Sukarinta stovykla ir jos privalumai

Sukarinta stovykla tampa vis populiaresnė ir populiaresnė vaikų ir paauglių vasaros praleidimo forma. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl ir kokius privalumus suteikia savaitės praleidimas vienoje iš tokių stovyklų.

  • Jų vaikas plečia savo akiratį ir įgyja nepamirštamos patirties. Kad ir koks aktyvus jūsų vaikas bebūtų, galime lažintis, jog jis, kaip ir dauguma jo bendraamžių, tikrai daugiau laiko nei jūs norėtumėte, praleidžia žaisdamas kompiuterinius žaidimus ar susirašinėdamas su draugais socialiniuose tinkluose. Tačiau jūs, prisimindami nuostabiausias savo vaikystės vasaras, norite, jog ir jis turėtų tokias patirtis. Dėl šios priežasties sukarinta stovykla yra pats geriausias pasirinkimas. Jų metu draudžiama naudotis technologijos prietaisais (nesijaudinkite, pasikalbėsite su vaiku su vadovų pagalba) ir siekiama užtikrinti, jog vaikai ir paaugliai patirtų kuo daugiau nepamirštamų įspūdžių tikrajame, o ne virtualiame pasaulyje. Jau daug „kiečiau“ pasigirti draugams, kad laipiojai po medžių viršūnes ar bridai upe, nei, kad nukovei 20 priešininkų žaidime.
  • Stovykla vaikamsSukarinta stovykla padeda pagrindus teigiamų kasdienių įpročių ugdymui. Jeigu jūsų vaikas eina miegoti, kada nori, keliasi vidurdienį, o valgo kaip papuola, viskas pasikeis. Stovyklos metu teks priprasti prie griežto režimo ir disciplinos. Keltis ir eiti miegoti kasdien tuo pačiu metu, valgyti pagal nustatytas valandas ir atlikti daug fizinės veiklos. Pradžioje tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau po kurio laiko tai taps kasdieniais įpročiais, kurie neabejotinai prisidės prie didelės sėkmės visose vaiko gyvenimo srityse.
  • Sukarinta stovykla naudinga ir tuo, jog lavina ne tik kūną, bet ir protą. Paprastai tokių stovyklų metu siekiama užtikrinti, jog vaikas ne tik fiziškai pavargtų, bet ir įgytų tam tikrų bazinių žinių. Stovyklos metu vaikas susipažins su svarbiausiais faktais apie Lietuvą, jos istoriją, įgys pilietinės atsakomybės. Tokiu būdu jis turės motyvaciją ir stiprius pamatus tapti atsakingu savo valstybės piliečiu – net ir itin jauname amžiuje.

Taigi, sukarinta stovykla yra puikus pasirinkimas visiems vaikams, kurių tėvai nori, jog vaikas ne tik puikiai praleistų laiką, bet ir įgytų neišdildomos patirties. Laikas be kompiuterio, gamtoje padės įgyti naujus laiko praleidimo įpročius, taip pat sustiprės motyvacija, disciplina ir atsakomybė. Galiausiai, bus ugdomi pilietiniai jūsų vaiko įgūdžiai.