Įvairūs

Sportinis stilius. Kaip atrodyti stilingai ir jaustis patogiai?

Dar visai neseniai sportinės avalynės dėvėjimas buvo asocijuojamas tik su sporto sale ar žygiais gamtoje. Negalėjome pagalvoti, kad su stilingai priderintais sportiniais rūbais galėsime eiti net į vakarėlį. Mados pasaulyje įvyko savotiškas perversmas, kuris į madą sugražino patogią, judesių nevaržančią aprangą ir avalynę, kuri tapo prieinama daugeliui žmonių. Net ir garsieji ,,Chanel“ mados namai, kurie išsiskiria savo klasikiniais, moteriškumą pabrėžiančiais modeliais savo kolekcijoje visuomenei pristatė masyvius sportbačius ir lengvai krentančias kelnes. Vis dėlto, tam kad atrodytumėte stilingai verta vadovautis stilistų patarimais. Labai lengva peržvengti ribą, kai su sportiniais drabužiais atrodome prastai. Dėl to, patariama derinti sportinio ir klasikinio stiliaus detales kuriant išskirtinį ir žaismingą įvaizdį.

Ką sportinis stilius išduoda apie tavo asmenybę?

Buvo įprasta manyti, kad sportinis stilius būdingas tik mamos, kurios nori jaustis patogiai žaisdamos lauke su savo atžalomis. Vis dėlto, pasikeitus mados tendencijoms šiuos stilingus derinius dažnai dėvi aktyvi, savimi pasitikinti moteris, kurios gyvenimas yra pilnas iššūkių. Sportinio ir klasikinio stiliaus drabužius pamėgo net ir žavingoji Anglijos hercogienė, kuri neformalių vizitų metu renkasi paprastus, judesių nevaržančius drabužius. Ilgą laiką sportinis stilius buvo siejamas su jaunimo gatvės mada. Apkritę džemperiai , ryškių dizainų platėjančios kelnės ir kiti sportinio stiliaus drabužiai buvo dėvimi jaunimo, kuris siekia maištauti prieš nusistovėjusias visuomenės normas. Vis dėlto, šiomis dienomis laisvalaikio drabužiai yra dėvimi įvairaus amžiaus žmonių. Puikiai aprangoje priderintos sportinės detalės įvaizdžiui suteikia jaunatviškumo ir žaismingumo.

Ką privalu turėti savo spintoje, kad atrodytumėte stilingai?

Dažnai norime išlįsti iš savo komforto zonos ir išbandyti naujus drabužių derinius, bet tai padaryti gana sunku, kai neturime svarbiausių stiliaus akcentų. Sportinis stilius yra labai įvairus. Kiekvienas gali išsirinkti skirtingai sporto šakai ar aktyviai laisvalaikio veiklai būdingus akcentus ir juos priderinti prie dabartinės aprangos. Pavyzdžiui, didelė dalis merginų prie trumpų sijonų derina ilgas krepšininkų kojines ir masyvius sportinius batus. Merginoms, kurios nori atrodyti elegantiškiau rekomenduojama įsigyti lengvus, teniso stiliaus įkvėptus batelius ir prie jų priderinti kepuraitę nuo saulės. Taigi, sukurti įdomius sportinius derinius nėra sunku. Stilistai pataria šį sezoną įsigyti šias, svarbiausias stiliaus detales:

  • Striukė ar liemenė. Šaltesnėmis pavasario dienomis prie aprangos derinkite militaristinio stiliaus striukes, džinsinius švarkus ar lengvas pūkines striukes. Žaismingą įvaizdį sukursite prie šviesių spalvų drabužių priderinę lengvas pūkines liemenes su sportine kepuraite. Toks derinys imituoja golfo žaidėjus ir yra labai mėgstamas tarp vyrų.
  • Džemperis. Nepirkite ypač didelių, niūrių spalvų sportinių nertinių, kurie paslepia jūsų figūrą. Tokius drabužius verčiau palikite sporto salei. Stilistai rekomenduoja rinktis neutralių spalvų džemperius su grafiniais piešiniais. Po jais vilkitės baltus marškinius, kurie įvaizdžiui suteiks daugiau formalumo. Jeigu ieškoti stilingų džemperių apsilankykite https://www.diavolesa.lt/83-dzemperiai. Čia rasite labai didelį kokybiškų džemperių pasirinkimą, kuriuos galite stilingai derinti prie turimų drabužių savo spintoje.
  • Aksesuarai. Norėdami sukurti stilingą drabužių derinį būtina į jį inkorporuoti klasikinių detalių. Masyvūs laikrodžiai derinami prie laisvalaikio drabužių atrodo iš ties išskirtinai. Įsigykite aviatoriaus stiliaus akinius, kuris net patį nuobodžiausią įvaizdį pakylės į viršų.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats