Kelionės,  Laisvalaikis,  Sportas

Slidinėjimo kelionės – smagi žiemos pramoga

slidinėjimo kelionėsPastarosiomis žiemomis itin išpopuliarėjo slidinėjimas, o ypač kalnų slidinėjimas. Dažnas lietuvis savo atostogas planuoja jau du kartus per metus – vasarą ir žiemą. Ir suprantama, kad žiemą patraukliausios slidinėjimo kelionės. Jų pasiūla tikrai įvairi, kiekvienas gali rinktis pagal savo pasirengimo lygį, pagal norimas trasas, slidinėjimo kurortų dydį ir, žinoma, kainą.

Pažymėtina, kad pirmosios slidinėjimo mokyklos atsirado Austrijoje. Mūsų dienomis Austrija – tai viena populiariausių slidinėjimo šalių Alpių regione. Čia įrengta daugybė slidinėjimo kurortų, gerai sutvarkytos trasos, pritaikytos įvairaus lygio slidininkams, teikiamos puikios paslaugos, išvystyta infrastruktūra, patogiai išdėstytos keltuvų sistemos, jungiančios skirtingus kalnų slėnius. Todėl, gyvendami viename kurorte, galite išbandyti ir kitų kurortų slidinėjimo trasas. Slidinėjant Alpių klanuose, žavi aplinka. mieli Alpių kaimeliai su jaukiomis kalnų trobelėmis.

Prancūzija taip pat turi ką pasiūlyti mėgstantiems slidinėjimo keliones. Kurortai čia įsikūrę ir Alpių, ir Pirėnu kalnuose. Prancūziją renkasi slidininkai, kurie vertina kokybę ir įvairovę. Atvykę į Prancūzijos kalnus, galite mėgautis ramybe. Na, o tie, kas nori, gali pasinerti į audringą naktinį gyvenimą. Čia daugybė įvairiausių pramogų po slidinėjimo bei jaukių restoranų ir kavinių, siūlančių gurmaniškus prancūzų virtuvės patiekalus. Todėl slidinėjimo kelionės Prancūzijoje traukia įvairių pomėgių poilsiautojus. Svarbiausia, kad šios kelionės tinka įvairiems turistams, turintiems skirtingas pajamas. Prancūzijos kalnų kurortai pasižymi dideliu skaičiumi saulėtų dienų, o prie keltuvų niekuomet nebūna eilių.

Prisiekę slidinėtojai išbando įvairias kelionių kryptis. Lietuviai vis aktyviau atranda Gruzijos slidinėjimo pramogas. Šioje šalyje driekiasi Kaukazo kalnai – tikrai dideli ir vieni gražiausių pasaulyje, todėl šiose kelionėse turistams netrūksta kaukazietiškos egzotikos. Gruzijos slidinėjimo kurortuose ras, kur išbandyti savo jėgas, tiek patyrę, tiek ir pradedantieji kalnų slidininkai. Čia įrengti skirtingų aukščių slalomai, trasos atitinka aukščiausius tarptautinius standartus, puikiai veikiančios modernios keltuvų sistemos, o turistai apgyvendini patogiuose ir šiuolaikiškuose viešbučiuose. Drąsiai galima teigti, kad slidinėjimo kelionės Gruzijoje – tai įsimintina sportinė bei kultūrinė patirtis, o kartu tai ir neišdildomi įspūdžiai.

Kelionių organizatoriai iš tiesų turi ką pasiūlyti planuojantiems žiemos atostogas. Slidinėjimo kelionės – tai įspūdžių pilnos žiemos pramogos. Svarbiausia, kad tokiose kelionėse smagiai leisti laiką gali visi – tiek maži, tiek dideli. Kalnuose įsikūrę kurortai siūlo įvairiausias pramogas šeimoms, nemokantys leistis nuo kalnų – išmoks, pradėję slidinėti lengvose trasose, o patyrusieji save gali išbandyti sudėtingiausiuose nusileidimuose.